IROR• 23 ноября 2024

куртка для підлітка

Дівчата. де можна знайти хорошу зимову куртку для підлітка? Цікавлять ТЦ чи магазини Хмельницького та онлайн-магазини.
автор IROR • 23 ноября 2024
Дівчинка.
Волшебная лампа• 23 ноября 2024
Норт Фейс - но это только он-лайн
автор IROR • 23 ноября 2024
Ответ дляВолшебная лампа
Норт Фейс - но это только он-лайн
дякую.
uma• 23 ноября 2024
Расскажите что значит хорошая?
Вкус дело очень индивидуальное.
Определитесь с суммой и пусть ваша девочка выбирает.
Я однажды шла по ТЦ и увидела куртку за 500 грн (2-3 года назад). Это была какая-то турецко-китайская безымянная вещь на скидке. 2 сезона была самой уютной и любимой. Потом я ее порвала случайно и ремонт дороже куртки. Выбросила 🤷‍♀️
автор IROR • 23 ноября 2024
В нас в місті нема ТЦ, тому їдемо в Хмельницький. От і хочеться знати де там можна придбати щось нормальне. Не за всі гроші світу-ми не мільйонери) Тепла, сучасна, певно щось типу оверсайз. Тут не знайшла. Носить Бершку вже третій рік, але більше такої не знайшла.
ElenaMari• 23 ноября 2024
Ответ дляIROR
Моей 12 лет зашли в вайкикки ей понравилась купили
автор IROR • 23 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
Були, не знайшли нічого для неї. Були в Кропі і інших схожих. Одна сподобалась та розміру вже не було. В такі магазини привозять розмірний ряд.
МариЧе• 23 ноября 2024
Я своїй купила в Зарі за 2500 пуфер з капюшоном, екошкріра, така ж сама модель з тканини 2000 грн. Класний фасон, не робить фігуру величезною, помірний оверсайз.
автор IROR • 23 ноября 2024
Ответ дляМариЧе
Де саме -дайте силку.
МариЧе• 23 ноября 2024
Ответ дляIROR
Де саме -дайте силку.
Київ, в ТЦ. Я думаю що в Хмельницькому є Зара, поміряйте, вони там в різних кольорах є. Сидить класно, якщо носите М то можна сміливо брати С
автор IROR • 23 ноября 2024
Ответ дляМариЧе
Дякую. Пошукаю.
МариЧе• 23 ноября 2024
Ответ дляIROR
Дякую. Пошукаю.
Ось, знайшла фото з примірки
автор IROR • 23 ноября 2024
Ответ дляМариЧе
Ось, знайшла фото з примірки
Дякую!
OxanaM• 27 ноября 2024
Для підлітків ми пропонуємо гарні куртки Lenne - 140-170 розміри https://best4baby.com.ua/odezhda/kurtki/lenne-kurt..., також розроблена підліткова серія у Huppa - в них з 140 по 164 ріст а потім доросла серія S, M, L https://best4baby.com.ua/odezhda/kurtki/huppa-kurt...