Одна_на_всей_планете• 23 ноября 2024
Суворі вимоги
Хочу влаштуватись продавцем у магазин гаджетів. Навчання там триває 3 тижні, по 3-4 години щодня +дають додому вчитись. 5 своєрідних іспитів потрібно скласти, через день інфу, що ви засвоїли розповідаєте тренеру, та кожен тиждень дирекції, це ще вони і не впевнені, що беруть. Рішення скажуть вже після пройденого навчання. В мене вже стрес почався. Я вже раніше працювала на схожих роботах, але ніде такого не було. Як думаєте, це не завищені вимоги на продавця? (Зп ставка 17+%)
Всіх підсаджую• 23 ноября 2024
Нормально, ви ж будете людей консультувати, повинні орієнтуватися у товарі. Зарплата для продавця хороша.
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
І це навчання не оплачується, звісно?)
Оплачується, 4 тисячі, але лише якщо мене візьмуть
Люблю_смаколики• 23 ноября 2024
Сейчас в продажи идут все кому не лень. Люди должны понимать, что у Вас всё в порядке с мозгами, вот и хотят убедиться.
Огірок та Помідорчик• 23 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А якщо не візьмуть, то ви витратили час і власні гроші, яких і так мало, бо ж ви у пошуку роботи.
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так, але там 2 місяці випробувальний період і так. Тим більше можна хоча б тиждень, а не три
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Я тільки за навчання. Але там дуже багато навчання по продукції яку вже вивели з виробництва, тобто воно не пригодиться. Можна хоча б трошки скоріше рішення сказати
Люблю_смаколики• 23 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Хотите попытаться усвоить информацию про все девайсы и гаджеты за неделю))) ну…ну) мне уже кажется, что в таком случае Вы профнепригодны, так как не понимаете сколько придётся всего выучить и как этими знаниями оперировать в дальнейшем.
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В той теме писали, что нет 🤬
Це не моя тема
Швабристка• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Нет, автор хочет нормальную оплату своего труда за это время и это нормально. Только в нашей стране придумывают такой дебилизм с низкооплачиваемой или неоплачиваемый стажировкой
А учить и осваивать новую инфу в большом объеме нужно на ЛЮБОЙ работе
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
Так. Якби вони вже точно мене взяли, нормально оплачували, то в мене б не було таких запитань
Люблю_смаколики• 23 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
Мало Вы жили в других странах)
Знаете такое выражение: Хозяин барин.
Становитесь хозяином и берите на работу всех кого пожелаете. И пусть Ваш бизнес будет прибыльным)
Знаете такое выражение: Хозяин барин.
Швабристка• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мало Вы жили в других странах)
Знаете такое выражение: Хозяин барин.
1. Я сейчас живу в другой стране.
2. Нет, хозяин не барин. Ибо в стране есть законы, представляете?
3. Пока будут дураки, готовые работать месяц за суп, будут такие ’работодатели’
4. Цените себя больше
Люблю_смаколики• 23 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
1. Я сейчас живу в другой стране.
4. Цените себя больше
Я себя ценю настолько высоко, что всегда буду диктовать условия кого принимать на работу в мой бизнес, а кого нет.
Одна_на_всей_планете
• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Що за бізнес у Вас?
Капитанша• 23 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так
Зарплата в конверте ? Бывший муж платит алименты от 2000 до 4000 т грн. ( 25 процентов на ребенка ) . Неизвестно какая там ставка и как они насчитывают
Області пітьми• 23 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А як вони вас можуть взяти без знань?
Для інтер´єру?
Швабристка• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Детский сад