Бриджит_Фрикандо• 24 ноября 2024
Доуденальне зондування при застої жовчі
Привіт форуму.
Маю дуже часту тошноту. По узд застій жовчі, по ФГДС закид жовчі в шлунок,
Лікар радить пройти курс доуденального зондування. Жовчогінні пити не можу, тошнить ще сильніше. Лікар пояснив що жовч застійна а я жовчогінними тільки збільшую її кількість і йде закид в шлунок.
Знайома робила років 5 назад, говорила як на світ народилась)
Я чомусь боюсь.
Дівчатка, хто робив цю процедуру, чи допомогло від тошноти?
Я чомусь боюсь.
Я Вас не боюся• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я вже 4 міс лікуюсь різними медикаментами. Не допомагають взагалі(
Які саме приймаєте?
Алина-1240• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви трошки не праві)
Завдяки зондуванню можна виявити паразитів в жовчі, навіть якщо кров не показує. Це дуже крута діагностична процедура. Антибіотики теж 100 років тому винайшли, але це ж чудові препарати)
Я просто питаю, чи хтось робив саме з лікувальною метою, не діагностичною.
Дякую за поради 😊
Каких паразитов?)))
Істеріомама• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Автор, что бы вам тут не писали об анахронизме зондирования, но мне именно оно помогло после полу года мучений и приема массы препаратов.
Делала в стационаре гастроэнтерологии. И после этого самочувствие наладилось.
Блондинка в Законе• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Роблять в приватних клініках, Київ.
Я читаю це зараз знову модна процедура стала. Але чи допомагає?
Я робила цю процедуру в гос поліклініці років 15 назад. Стан був що підтошнювало частенько а потім прямо дуже сильно тошнило мене декілька днів, голова обертом...
То на 8 ранку прийшла і остання пішла десь в 5 годин дня, спочатку сиділа а потім мене положили вже на кушетку і. діставали чорну і густу жовч..
То дійсно після тої процедури я вийшла і як на світ народилася! Саме таке відчуття!
Кондуктор троллейбуса• 24 ноября 2024
Це коли ковтають зонд і лежиш з ним пару годин? Не уявляю. Я фгдс згадую з жахом..
MurlishkaI• 24 ноября 2024
Я робила цю процедуру разів 5.Після неї краще,але через деякий час знову той же стан.Попереджаю,що процедура дуже важка і спачтку боляче.Не кожен зможе її зробити.Вона триває від 1,5 години і більше.Якщо Вам цікаві подробиці,пишить у приватні повідомлення.
Престидижитатор• 24 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Каких паразитов?)))
Описторхоз, самый точный метод определить это заболевание. Дуоденальное зондирование применяют в гастро и инфекционных отделениях.
Да, я блондинка!• 24 ноября 2024
Самое неприятное было проглотить, но мне медсестра как то помогла.
Фгдс неприятнее процедура, от которой и правда рвотный рефлекс, от зондирования не было.
Делала два раза, у меня была крапивница до этого хроническая, помогло.
Прошли все высыпания и просто прыщи, самочувствие улучшилось.
Не слушайте никого про устарело, конечно, сейчас выгодно пихать всех таблетками, фарме надо зарабатывать.
После прописала урсодезоксихолевую кислоту.
Но делала 13 лет назад
Бриджит_Фрикандо
• 24 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую)
І після того тошнота в вас пройшла? На довго вистачило ефекту?
Бриджит_Фрикандо
• 24 ноября 2024
Ответ дляMurlishkaI
Дякую)
Написала вам
Бриджит_Фрикандо
• 24 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
Спасибі)
А як часто ви робили цю процедуру, скільки раз?
Така ж ситуація
Істеріомама• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Спасибі)
Така ж ситуація
Я зробила тільки один раз. І я точно знаю, що після зондування все у мене налагодилось. До того всі курси лікування ефекту не давали.
Далі я не допускала застою жолчі. Періодично пропливаю Урсофальк.
Бриджит_Фрикандо
• 24 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
Теж запишусь на цю процедуру.
Дякую дівчата , що поділилися досвідом ❤️
Блондинка в Законе• 24 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую)
Звичайно пройшла! Яхотілося літати як метелик, таке відчуття легкості було! Скільки років пройшло а й досі пам´ятаю.
Ой, мені вистачило тої процедури років на 10-15 мінімум…! Та й потім вже й такі проблеми не вернулися, не було необхідності більше в такій процедурі.
Блондинка в Законе• 24 ноября 2024
Ответ дляMurlishkaI
Та неприємна більш ніж важка. Але ефект у мене був вау! Однозначно я була дуже рада що зробила її. Хоч і чуть не втекла спочатку, бо ригачковий ефект поки той зонд застосували, але за 15 хв звикла і далі вже було нормально.
У мене процедура 8 годин зайняла, але нас п´ятеро десь сиділо, то інших через 3-4 години вже відпускали.
YuliaBusinka• 25 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Теж запишусь на цю процедуру.
Автор, я на цій процедурі вже багато років- інакше жовчному вже б прийшов кінець (анатомічна особливість). Намагаюсь проходити кожні 2 роки. З власного досвіду скажу- неприємно, але терпимо. Потім взагалі супер! І ще, робила в приватних клініках (Медіком)- взагалі не то((((((. Промучали пару годин, а жовч так і не пішла... Тож знайшла медсестру, яка продить зондування в державній лікарні. Ми вже в тандемі років 10. І завжди получається! І на порядок дешевше. Якщо потрібні, можливо, координати- напишіть, поділюсь (це Київ)
Бриджит_Фрикандо
• 26 ноября 2024
Ответ дляYuliaBusinka
Дуже дякую!🙏напишіть будь ласка координати медсестри.
YuliaBusinka• 27 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Напишіть в особисті