Маю натхнення• 24 ноября 2024
Ваш улюблений вид відпочинку?
Бандитка Сью• 24 ноября 2024
Поєднати пляжний відпочинок і знайомство з країною. Авто напрокат беремо й встигаємо передивитися багато всього і з морем поєднати
Баба на горошині• 24 ноября 2024
Дуже люблю екскурсії і окремо море.В минулому році поїхала на 4 дні екскурсія по Кракову і передмістям,а в цьому році Бергамо-Мілан,незабутні враження.Але як складається,то ще й море буваю.Більше часу нема в цьому році ,але плани є на подальші роки.
Раз одела не бу• 24 ноября 2024
Мені доступні диван і поїхати влітку на ставок, зараз холодно, тому тільки диван.
bespe4na_mavpa• 24 ноября 2024
Лыжи
Горы, снег, наслаждение.
Море тоже ничего, но не люблю жарень, поэтому отель только на первой линии, потому что походы 15мин к морю по жаре - это ад, а не отдых.
Ходить гулять по городам тоже не люблю
Горы, снег, наслаждение.
Ходить гулять по городам тоже не люблю
Дюймовочка• 24 ноября 2024
Мандри. Навіть якщо економ варіант- в своєму місті нові для мене вулиці, місця
Запароленое одеяло• 24 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І самий бюджетний)))
Та конечно, давно вы в Турции бывали на все включено, или даже в Карпатах в хорошем отеле?
Скіфська пектораль• 24 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тюлений.
Сестра… Мені найкращий в Туреччині на пляжі з книгою в руках. Чхати я хотіла на ті екскурсії по старовинним руінам
Губной рояль• 16 декабря 2024
Автору не интересны ваши ответы. Он сейчас наклепал однострочных вопросов с нераскрытыми темами - посмотрите)