Отчебучкина• 1 час назад

Для знакомства с родителями парня норм, накрыть стол, приготовить ужин

испечь торт, в смысле это все должна сделать девушка.
Интересно почему не мама парня? Или просто почему не встретиться в кафе?
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
Норм
Бред
Рання пташка• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Я взагалі не розумію навіщо тягнути до себе дому батьків хлопця чи йти в гості.
Я вважаю це доречним тільки тоді, коли вже йдуть відносини до шлюбу, тоді так. І то на нейтральній території.
Ну может у вас облезлая тесная халупа, а у них просторный дом и они любят принимать гостей.

ВсеПроВсехЗнаю• 55 минут назад
Якщо ви не плануєте за нього заміж ось-ось, тобто вам зробили пропозицію, нікого не волочіть до себе додому. І взагалі не вистрибуйте зі штанів, не показуйте, що цей хлопець вам ну дуже треба, що ви вхопилися як за останній шанс. То він має стрибати навколо вас зайцем ,а не ви. і взагалі не майте звички робити з житла свого ресторан/кафе ,бо як запровадите- так і буде. будуть ходити до вас кагал родичів/друзів,а ви будете увихатися і ганяти біля них, наготувавши різносоли. Так приблизно було з першим чоловіком.
а з другим я одразу так повернула,що всі зустрічі - в кафе. І маю чистий спокій. Нікого до себе не звемо,усі свята і зустрічі десь. Я не скуповую нічого і не стою біля плити. Максимум - чиїсь батьки на обід,але ніяких ДН,Ювілеїв,НР.
от і не привчайте,не робіть цієї помилки- купувати на свої гроші і стояти виготовляти і бігати навколо них.
Реанимация• 56 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3864945-1#a...
А ви пропонуєте щоб мама прийшла в гості і почала готувати вечерю?
Околовита• 47 минут назад
Вы что там без права голоса? Ваш парень с Вами не считается? Спросите у него, почему встреча не в кафе?
Remensa• 34 минуты назад
А чого не ваша мама?