Мама Карло• 24 ноября 2024
Пляшечка для годування
Дитині 2 місяці , на штучному вигодовуванні
Годую з пляшечки Філіпс авент природній потік
Вдень їмо по 30-40 хв і то не доїдає
Думала може потік повільний , змінила на соски 3+ всеодно не допомогло
Бачу що їсти хоче але під кінець годування псіхує
Я так розумію що це пляшки більше для тих хто суміщає гв і шв
Порадьте хорошу пляшечку будь ласка 🙏
Вдень їмо по 30-40 хв і то не доїдає
Порадьте хорошу пляшечку будь ласка 🙏
vyazaniedlyaVas• 24 ноября 2024
Nuk щоб широка. Сама краща .Я зціжуввла молоко і через бутилочку ( свої причини ) + суміш . Ідеально там анатомічна соска і норм дірочки.
Ще baby nova також щоб широкінька
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
А куда вы спешите, главное что б кроликов не было
Ви повністю прочитали ? Я написала що дитина псіхує і недоїдає
А значить дитина голодна і через 1.5-2 години хоче знову їсти
язззззь!!!• 24 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Смесь меняйте
язззззь!!!• 24 ноября 2024
Может у ребенка проблемы с уздечкой..вы были у врача, дырочка не выход...
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Проблем немає
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляvyazaniedlyaVas
Ще baby nova також щоб широкінька
Дякую ☺️
Аноним ФЕЯ• 24 ноября 2024
30-40хв з пляшечки? То довго . Стомлюється. Треба іншу соску спробувати.
Лялькодзьоб• 24 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
І доречі, нам казали що суміш типу не раніше 3 годин між годуванням,але наша маля їла і через час і через 1.5 часа , що молоко що суміш, перші 2,3 місяці частенько і не витримувала інтервали 3 години як казали , суміш хіпп комбіотик
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це соска з 3 місяців
А йому лише 2(
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А зʼїдала свою норму ? Бо мій їсть по 60-90 мл і далі кричить
А має їсти на нашу вагу хоча б 120
Лялькодзьоб• 24 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
А має їсти на нашу вагу хоча б 120
Ні бувало 60 мл, в через часик ще 60 а бувало і 60 на дві години
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляvyazaniedlyaVas
Ще baby nova також щоб широкінька
Отака ?
Вишня на торті• 24 ноября 2024
Думаю так, варто пробувати інші пляшечки, але теж з потоком, слухала за це лікарів що малюки мають їсти суміш довго, тобто не за 2 хвилини залпом випити а смоктати
В нас теж Філіпс авент і був такий період але я змінила на іншу соску і не дуже допомогло, період такий був
Можливо можна щоб спробувати чи таки ця причина самому зробити більшу дирку в сосці і подивитись чи тоді нормально їсть щоб не накупляти
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Вам не допомогла змінила соски ? А що допомогло ?(
Вишня на торті• 24 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Якось воно само, може зовсім трохи допомогло, годувала частіше, бо вона зʼїдала менше, але думаю пробувати змінювати потрібно, знаю дівчат що це допомагало, 3+ це яка цифра на сосці я не памʼятаю(
Але навіть в 5 все одно потрібно тягнути, там теж не такий легкий потік
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Ось я змінила на 3+ не допомогло
Лялькодзьоб• 24 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Отака ?
Так ,в них ще є подібні +- , думаю Вам підійде ,успіхів )
Мама Карло
• 24 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую 🥰