ХвостПистолетом• 24 ноября 2024
Яку середземноморську країну обрати для
Морської поїздки на автобусі /не острів/.
Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Італія вже були.
Підкажіть цікаві місця та регіони.
ХвостПистолетом
• 24 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Тут ракеты летают, а они жируют
Та у мене щойно пролетіла
ХвостПистолетом
• 24 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Греція, якщо не були
Думаю, Халкідіки, там не була
Mariia_touragent• 24 ноября 2024
Люблю Грецію, люблю Халкідіки. В тому числі і тому, що Греція досі, і слава Богу, це про екологічний відпочинок. В цьому році країна знов зайняла 2 місце в світі за показником ’пляжі з блакитним прапором’. Це про якість води, чистоту і безпеку. Загалом 625 пляжів, 104 з яких - це Халкідіки! Зверніть увагу на розміщення на Касандрі або Ситонії. З ’нюансів’- готельна база на Халкідіках є дещо обмеженою- попит часто перевищує пропозицію, готелі з недорогих ’ціна-якість’ і топові намагаються бронювати по ранньому.
ХвостПистолетом
• 24 ноября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Щиро дякую за пораду, я приглядуюсь до готелей на півострові Афон Уранополіс . Можливо, порадите там гарні готелі 5.
а також ,які варто глянути і на Ситонії з Вашого досвіду.
Mariia_touragent• 24 ноября 2024
Alexandros Palace, Eagles, Mount Athos, Avaton Luxury.
Elinotel Sermillia Resort, легендарний Porto Carras Meliton, Ammoa luxury, Danai, Anthemus Beach, беззмінні лідери Ikos Olivia. Окремо хочу виділити бренд Acrotel- на мій погляд, бездоганне співвідношення ’ціна -якість’, готелі зі своїм обличчям, репутацією і щирою душею- наші туристи задоволені. 5*- Acrotel Athena Palace.
Всі готелі різні за рівнем, якістю і відповідно ціною- треба ’приміряти’ на конкретні дати і бюджет. А якщо що, на Халкідіках є і гарні якісні 4*.
ХвостПистолетом
• 24 ноября 2024
Ответ дляMariia_touragent
а в яких з цих готелів є вечірня анімація як у турецьких? Бо в Хорватії, наприклад в 4-5 зіркових готелях трохи скучно ввечері.
Mariia_touragent• 25 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Туреччина в цьому плані унікальна. Це дійсно активна анімація, що широко розповсюджена та дууже різноманітна. Інші країни, в тому числі і Греція, я називаю так- це відпочинок з елементами розваг. Розваги в готелях є, але формат- зовсім інший, досить спокійний і розмірений.
Якщо в загальному плані і для дорослих- це можуть бути музичні вечори, традиційні національні вечори, кулінарні майстер-класи, спортивні розваги тощо, для дітей- стандартний ’набір’.
Що стосується обраних вами локацій. Афон-сам по собі ’оазис тиші і спокою’, є пару готелів 5* а-ля ’релакс-стайл’.
Якщо Ситонія- можливостей більше, але треба дивитись по конкретних готелях і ціннику!
Та сама згадана мною Athena Acrotel- вечорами музика, якісь’кухонні дійства’+знаходиться в досить усамітненому місці - атмосфера спокою, активні розваги- влаштовувати самостійно, їхати за межі.
Ikos- чудова мережа, тут більше можливостей в плані ’розваг’. Як приблизно це виглядає в них:
Безкоштовно: 2 тенісних корти з підсвічуванням (в наявності спортивний інвентар). Аквааеробіка. Баскетбол. Пляжний бадмінтон. Йога для початківців. Зал для кардіотренувань Тренажерний зал у спа-центрі. Вступні заняття з дайвінгу в басейні готелю. Міні-футбол. Гірські велосипеди. Веслування (20 хв. разів на день). Водний велосипед (20 хв. Щодня). Пілатес. Вправи на розтяжку та гнучкість. Настільний теніс. TRX. Водне поло. Віндсерфінг (1 год/проживання). Аква Зумба. Аква пілатес. Йога для дітей. Бодібар. Зумба. Жива музика. Пляжні вечірки. Дитячі шоу. За додаткову плату: Катамаран. Футбольна академія. Уроки плавання. Уроки віндсерфінгу. Оренда яхт. Водні види спорту. Оренда яхти. Водні ватрушки. Тенісна академія.
Але ж цінник Ikos- грубо кажучи, Athena Palace *3.
Я б, все ж таки, радила прив´язуватись насамперед до зручного бюджету, в його межах- обирати кращий готель, якщо активностей не вистачить- організовувати досуг за межами. Доречі, дуже непоганий сценарій- так ’всіх зайців вполюєте’ і побачите набагато більше. А за активною і більш розвиненою інфраструктурою, радила б розглянути Касандру.
ХвостПистолетом
• 25 ноября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Дякую за змістовну відповідь. У мене 15-річна донька, тому хотілося б вечірніх розваг, наприклад шоу чи дискотеки.
В цьому плані мені сподобалися Утопія Ворлд в Туреччині та Іберостар Герцег Нові, Мовенпік Єгипет.Щодня розважальні вечірні програми.
Всі решта готелей ,де була ,тиша і жива музика , і пару виступів сольних співаків.
Mariia_touragent• 25 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Десь так воно і є, плюс чим статусніше готель, тим тихіше і спокійніше. Щодо дітей: для меншого віку- значно більше можливостей, відповідно і вибір готелів більший.
Якщо брати Халкідіки в загальному плані і без прив´язки до певних курортів- краще з кращого це Ікос та Сані. В Сані, крім спортивних розваг і живої музики (куди ж без неї)))), додатково пропонувалися шоу, мюзикли, тематичні вечірки, діджеї і навіть цілих 2 міжнародних фестивалі! Готелі ’космос’, безліч відзнак-нагород = цінник відповідний.
Якщо з більш приземленого за вартістю і 5*, як на мене, чимость намагається наслідувати турецький концепт, Pomegranate 5*- мають навіть нічний клуб та свої ’живі фонтани’, плюс це про справжнє СПА (вважається кращим на Халкідіках) . Поруч чудова четвірка поруч- Potidea Palace- на замітку. Якось так).
ХвостПистолетом
• 25 ноября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Дякую за діалог і рекомендації. Сані я теж дивилася, але Касандра мені ніяк не припадає до душі. Я люблю гори/ хоча б на горозонті😄 тому цей півострів я відкинула зразу, не дивлячись на привабливий готель світового рівня.
Ваші варіанти я хочу вивчити, поки ще є час.
Також розглядаю ще Кіпр, бо там також не була. Хоча дорога автобус + літак з пересадкою трохи незручно.
Mariia_touragent• 25 ноября 2024
Будь ласка! Нехай знайдеться той єдиний і найкращий варіант, що задовольнить всі ваші очікування - щасти 🏝️🏖️!