Дама_из_рекламы• вчера в 18:34
Ось як зараз виглядає 900 грн
Це на тиждень, раніше (років 2 тому + ) такий же набір був 400-500 грн. Я не нити, плакати, просто констатація.
Дама_из_рекламы
• вчера в 23:40
Ответ дляТак точно!
Такий салат в Сильпо 64. Огірки і чері 400 грн разом за що? Яка з них користь в лютому місяці?
Я в Сільпо і брала, тільки по 39 грн. Користі 0 - смачно
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 23:40
Ответ дляДама_из_рекламы
Щоб не їздити в магазин через день, щоб все було вдома.
А молочні продукти, рибу, сир, м´ясо ви не вживаєте?
Дама_из_рекламы
• вчера в 23:44
Ответ дляКак_б_не_так
Там вроде три пачки
Так, 3, по 39 салат
Дама_из_рекламы
• вчера в 23:45
Ответ дляЧорт і Шо
Не завжди. Останнім часом частіше ніякі. Ті що у автора в тому числі. Раніше так, завжди смачні були
Сьогодні теж смачні
Дама_из_рекламы
• вчера в 23:49
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ще й як вживаємо, сири любимо, йогурти. І м´ясо, рибу тощо.
Как_б_не_так• сегодня в 00:03
Ответ дляДама_из_рекламы
Так, 3, по 39 салат
Спасибо, что подсказали. Просматривала цинотижки, и не обратила внимание. Буду знать
Из Виа-гры• сегодня в 02:13
Ответ дляЦаревна_несушка
При зарплатах по 400-500 баксов. На 20 баксов купить фруктов-овощей на пару дней.
Зарабатываете больше. Если не можете, то зачем покупать где дороже всего.
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляМеряю от 0
Нік пасує до вашого коментарю )
Я теж мариновані люблю.
Але велику миску салату з огірків/помідорів/сиру - зроблю влітку обов´язково.
Я теж мариновані люблю.
Але пару раз. Не все літо.