Мона Лиза• вчера в 23:31

В догонку тем про ідентифікаційні коди

В кого є досвід як отримати код дитині, яка живе за кордоном і ніколи не була прописна в Україні. На гарячій лінії податкової нічого толком не відповіли
Элька-Карамелька• вчера в 23:34
Тут писали, що наче через Дію за допомогою свідоцтва про народження (блакитне стандартне). А от якщо його нема (дитина народилась закордоном та має лише довідку про українське громадянство), то лише в Україні.
Оч@ров@Шк@• вчера в 23:36
реєстрація місця проживання ніяким чином не пов´язана із кодом, та і не потрібен він дитині в принципі.
автор Мона Лиза • вчера в 23:37
Ответ дляОч@ров@Шк@
Він потрібен , щоб зробити паспорт після 16 років. А для того, щоб отримати код, потрібно заповнити місце прописки дитини
Давно без алко• вчера в 23:37
Податкова толком не пояснила?
А хто ж тоді має знати,як не вони
автор Мона Лиза • вчера в 23:39
Ответ дляДавно без алко
Податкова толком не пояснила?
А хто ж тоді має знати,як не вони
Сказали звертайтеся в консульство, а в консульстві відповіли, що таким взагалі не займаються. Поки що не знайшла «крайніх». Чекаю відповіді на офіційне письмове звернення
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:42
Ответ дляМона Лиза
Регистрируют для ИНН по месту регистрации одного из родителей. У меня не было с собой справки с места регистрации ребенка, из Дии свою регистрацию распечатывала.
Зубачистка• вчера в 23:42
Мы с Румынии ехали в Украину. Там детали, дочь сама, лично должна была быть. После 14 лет личное присутствие. Вытяг, справку о месте жительства тоже с ней брали.
автор Мона Лиза • вчера в 23:42
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В батьків теж нема прописки
Безпорадна Кроко• вчера в 23:43
Ответ дляМона Лиза
Після 16 зробите без кода .
палка-копалка• вчера в 23:43
Ответ дляМона Лиза
В батьків теж нема прописки
Цыгане что-ли?
автор Мона Лиза • вчера в 23:44
Ответ дляБезпорадна Кроко
Після 16 зробите без кода .
Ні, після 16 потрібен код
Безпорадна Кроко• вчера в 23:44
Ответ дляМона Лиза
Ні, після 16 потрібен код
Перевірте перелік документів на сайті ДМС
автор Мона Лиза • вчера в 23:44
Ответ дляпалка-копалка
Цыгане что-ли?
Дивний висновок
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:48
Ответ дляМона Лиза
В батьків теж нема прописки
Регистрируют тогда по единому адресу для лиц без определенного места жительства. Родители вообще без регистрации или на окупированной?
автор Мона Лиза • вчера в 23:48
Ответ дляБезпорадна Кроко
Він є в переліку ДП документ, в нас на прийняли документи без нього
автор Мона Лиза • вчера в 23:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Зняті з реєстрації
Безпорадна Кроко• вчера в 23:50
Ответ дляМона Лиза
Так дп документ підпорядковується ДМС .
Вони там як працюють,цікаво?
Закони не для них ?
КаРаКаТиЦа• вчера в 23:50
автор Мона Лиза • вчера в 23:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Консульство не займається видачею коду
Бутерброд з ікрою• вчера в 23:54
Ответ дляМона Лиза
Консульство не займається видачею коду
Ви маєте рацію.
ОливьЕЖечка• сегодня в 00:19
Ответ дляЭлька-Карамелька
А як то зробити, я обшукала Дію, не знайшла потрібної функціі
ОливьЕЖечка• сегодня в 00:20
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А як то зробити в Дії, який то розділ?
Элька-Карамелька• сегодня в 00:42
Ответ дляОливьЕЖечка
Не знаю. Тут, на цьому форумі дівчата писали, що так можна. Можливо, створіть окрему тему саме з цим запитанням - Як через дію за допомогою свідоцтва про народження витягути код?