АдеКВАтная• 24 ноября 2024
Фільми «Довбуш» та «Будинок Слово» для дитини 12 років
Добрий вечір. Хочу спитати стосовно фільмів Довбуш та Будинок Слово. Для дитини 12 років буде важко сприйматися? В описі написано, що є сцени насилля. Хто дивився з дітьми?
АдеКВАтная
• 24 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Не варто. Рано ще
Просто ми з дитиною зараз за кордоном. І вона дивиться часто русняві відео в ютуб. Зараз організовують в кінотеатрах показ вище вказаних фільмів українською і я хочу, щоб фільм був не скільки розважальним, а скільки повчальним. Щоб вона крізь важку історію побачила, як наш народ потерпав завжди від знущань і боровся за свою ідентичність і культуру. Знаю, що там не просто історичний фільм, але як саме зняті важкі сцени - то є велика різниця для психіки дитини.
18 мнеУЖЕ• 24 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ну, в Слові є сцени згвалтування. Думаю, ви не захочете дитині показувати. У Довбуші є сцени кари. Усе ж таки пошукайте , може, в інтернеті щось більш відповідне вікові. У кінотеатрах фільм про Скрябіна 12+ йшов. От він і цікавий і повчальний, і доступний для дитини буде
ТигрЛьвович• 24 ноября 2024
Мне Довбуш такой нудятиной показался. Еле час с мужем посмотрели - бросили. Герои на диалекте разговаривают, через слово их понимаешь. Тягомотина.
А вот до войны в кинотеатре смотрели Захар Беркут. Намного интереснее.
АдеКВАтная
• 24 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую. Немає більше фільмів, тільки ці, про які я не знаю. Інші ще важче. Це присвячено 1000 днів війни. І показ в кінотеатрі міста, організований українською спільнотою. Це сьогодні на мітингу обʼявили. Я почала дивитися віковий ценз і задумалася. Бо є фільми, наприклад, про супер героїв чи Гарі Поттер, де вікові обмеження 16 років, але там не важкі сцени для сприйняття. Я гадала, що фільм Будинок Слово буде більш історичний, без подробиць. А виявляється дуже важкий для дитини. Дякую.
Баба Йога• 24 ноября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
треба ж, мені Захар Беркут ще в кінотеатрі здався прохідною казочкою, а Добвуша навіть переглядаю з задоволенням
Сиренькая• 24 ноября 2024
Довбуш не дивилася, а Будинок слово не раджу в такому віці. Мене на цій фільм повела донька 15 років, яка зараз захоплюється цією тематикою. Якщо дитина не в темі, фільм буде нудним і нецікавим. Ну і сцена зґвалтування теж неприємна.