Кава з адреналіном• 24 ноября 2024
Тепер я зрозуміла чому жінки хочуть молодшого чоловіка.
На роботі молодий хлопець 25 років вже 3 роки одружений з дівчиною, що старша за нього на 7 років.
Вона його так надресирувала…варто якійся дівчині привітатись, одразу кричить ʼя одруженийʼ
Питають нащо одружився, відповідь ʼКатя так захотілаʼ - і погляд такий пустий-пустий…
Жахається її і боїться, як телятко дурне все робить.
Повністю забув про друзів, нікуди не ходить, тільки з нею - не то вона влаштує істерику.
Ответ дляЛеннон_Жив!
Это понятно. Но всё же речь не только об активности физической
Я моральную тоже имею ввиду. Знакомая за таким замужем. Сначала его мамка колыхала, потом жене передала. Жена уже созрела на развод, бо за 10 лет брака устала. Амеба инфантильная, а не мужик. И его хорошая физическая половая активность не перекрывает недостатки )
Освічую темряву• 25 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
У нього погляд постійно ніби ʼкуди я потрапивʼ
Автор, а в прошлой теме вас ’’охватило чувство предательства’’🤔🤭
Попихтю та й годі• 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Теж таке знаю. Просто собачка на повідку
А я знаю таке, що ще і б´є чоловіка.
Ні за холодну воду• 25 ноября 2024
Когда уже милфы успокоятся?👵👩🦳Что ни тема сегодня, то про то, как писают кипятком при виде молодого мужика.