Може ще третю?• 25 ноября 2024
Чоп, що подивитись, де пообідати?
Буду в Чопі чекати на пересадку потяга, читала, що вокзал не дуже. Порекомендуйте якийсь ресторанчик чи гарне кафе, можливо є щось подивитися, магазини. Дякую всим за відповіді
Форс мажор• 25 ноября 2024
это дыра, поэтому когда у нас было несколько часов на пересадку, мы просто вышли в Ужгороде, там погуляли, потом на маршрутке доехали до Чопа уже перед отправлением.
Може ще третю?
• 25 ноября 2024
Ответ дляФорс мажор
Супер ідея, дякую!