ШобВам_КакНам• 25 ноября 2024
Вже розумію що не вигрібаю сама. Відчуваю себе непотрібом.
Перед війною купили двохкімнатну квартиру в Києві. Є донька, зараз підліток 14 років. Чоловік гарно заробляв, забезпечував нас всим, зовсім не мали потреби в кредитах або займах. В останнє я працювала бухгалтером 10 років назад, потім чоловік сказав сиди дома займайся краще дитиною та собою. До купівлі квартири жили зі свекрухою. Коли почалася війна, чоловік пішов добровольцем, зараз вже майже три роки там. Я не працюю, кожен день, ранок, це для мене пекло. Одне й те саме, нічого не хочу, як день сурка. Просто не хочеться жити. Донька доводить до приступів, просто влаштовує пекло кожен день, в мене почалися ПА, проблеми по гінекології, вже не витримую. Розумію що бухгалтером мене ніхто не візьме, без стажу та досвіду , без знання. Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють. Це не так, повірте. Вже просто зриває дах, я не знаю що мені робити. Виїхати теж не можу, бо матір вже в роках, живе окремо в іншому місті, і чоловіка кинути не можу хоть якась я йому підтримка. На касу касиром не піду працювати, бо моя нервова система не витримає цього, просто можу зарізати когось хто буде на касі мізок їб…ти. Розумію що прийшла моя межа, або зійду з розуму або щось треба змінити, але що - не розумію.
Мальовнича даль• 25 ноября 2024
Муж зарабатывал милионы и пошел добровольцем за копейки,не верится..
Зажуженная Жужжа• 25 ноября 2024
Ответ дляНаизнанку
Та ви шо
Тут якщо баба не працює, то всюди цим вихваляється, навіть якщо з/п чоловіка вистачає тільки на суп і труселя з секонду.
До тих пір, поки чоловік не загуляє чи от як у автора.
Автору поздно уже про это переживать, все уже случилось - насиделась и теперь пора брать дела в свои руки.
Грамотний хвіст• 25 ноября 2024
Ну жопу оторвать от дивана тяжело. Меняйте свои взгляды на жизнь. Не такая уж вы и звезда, что бы бояться работы в магазине , ну или ещё голодом не прибило.
И кстати на передовой получают 100+, если он действительно на передовой.
Зажуженная Жужжа• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Може мене тут не зрозуміють, але я не можу себе переламати йти мити підлогу чи ще щось…. Не дай Бог…щось з чоловіком, але не можу і все, і на касу піти не можу, бо знаю що там нервова робота, а в мене з нервами дуже не все добре, звільнять за два дні.
Значит еще не дошли вы до черты, для уборки не нужно себя ломать это просто работа - это не проституция и не закладки оставлять.
Мне кажется вам нужно просто попробовать - вы слишком долго сидели дома - попробуйте любую работу ’куда возьмут’ не сможете на кассе - уйдете через неделю
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так а кто вас на старости содержать будет?
Небоброїдка• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дзвонила, резюме відправляла, ніхто не хоче брати заново вчити. Я знаю програму 1С 7 версія, зараз вже 8ма
Пофіг, йдіть працювати, ким візьмуть, операціоністом, помічником, касиром.
Це поставе ’дах’ трохи на місце, ви будете зайняті, нові турботи проблеми, нове коло спілкування, це розірве ваш ’день сурка’.
Буде важко, але воно тгго варто.
П.с. як мама підлітка, знаю який це треш. І частіше за все ’дзеркалю’ поведінку дитини, а коли їй не подобається, то розповідаю що не працює тільки в 1 бік.
Буде важко, але воно тгго варто.
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
І між ділом розказати, що воїнам ЗСУ не платять гроші. Автор, скільки получає ваш чоловік, що вам не вистачає?
А чому мені не казати? Отримує 40000. Десь 30000 нам дає. Але для Києва це мало. У нас двоє котів, які харчуються дорогими кормами. Я курю айкос. Пʼю рідко, але якісний алкоголь. Ще матір на моїй шиї. Повірте, це копійки для Київа.
Маю сечі• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
.
Гарнюнька• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
так в супермаркети не тільки на касу робітники потрібні. Товари розкладати, наприклад.
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
І все ж таки є щось, що Вам подобається?
Я після 7 років у бухгалтерії працювала адміністратором. Потім звільнилася (про що шкодую, але то окрема історія), тепер знайшла роботу менеджером, два місяці пропрацювала, роботодавець перевозить офіс у віддалений район, у будівлю без туалету. = я знов без роботи. П.с. Дитині 13, її батько переказує 2-3 тисячі на її утримання. Такі справи.
Треба щось шукати, десь брати натхнення…
Дякую
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А как ваш день проходит?) обычный, будний
Мядуза аля моргонер• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ой ой. Згадування про айкос і дорогий алкоголь якось недоречне. Щось Ви справді геть балувана
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Давайте к сухому остатку : своя квартира в Киеве, здоровый ребенок.
Всё остальное Ваши фантазии. Нужны деньги - идите работайте, заодно решится проблема с днём сурка.
та да, я тоже почитала и аж всплакнула, а еще живая нормальная мама, и свекровь, вроде тоже без уродств.
а человек так надрывается в этой жизни, на кассу не хочет.. значит еще не припекло, я и на базаре стояла со своим дипломом в ВТО и экспириенсом в хорошем иностранном холдинге.
Маю сечі• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Тріль. Скаржусь на тему
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Просто ви не зрозумієте. Таких як він нема вже. Вибачте просто нікого не хочу образити. Він за Україну готовий померти хоч зараз.
Небоброїдка• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую. Але кожен день нічого не хочеться. Почала дзвонити по обʼявах, ніхто не хоче брати без досвіду. Опустилися руки. Подруг нема щоб виговоритися. Все в собі.
Тому завжди кажу, жінка повинна працювати і мати подружок.
Ось вакансія, у коліжанки на роботі
Оцененная• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Чому це Ви не зможете, велике цабе? Я, коли мене чоловік покинув з двома дітьми без грошей, кілька років по вечорам мила і чужі унітази, і офіси , і квартири, і прала, і прасувала, що я тільки не робила, щоб діти були нагодовані і все в них було. Усі вихідні і вечори протягом п´яти років, не дивлячись на вищу освіту і посаду провідного спеціаліста на основній роботі. Працювати ніколи не соромно, соромно нити і нічого не робити.
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Буде важко, але воно тгго варто.
Дякую
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Купили квартиру в 2021 році. До цього жили в Києві зі свекрухою.
сироткииии, как так можно мучиться....реально гадко читать.
автор скажите честно: у вас есть лишний вес, обычно такая философия жизни у ленивых распустивших себя лентяек, все вот таке жалобщицы - всегда толстые.
вы толстая, я угадала?
Брюльтик• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы с дочкой наладите отношения,когда перестанете целый день сидеть с ней дома.
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я курю з 18 років. Зараз мені 41. Якщо кину курити, то тоді зовсім зʼїду з глузду.
Зажуженная Жужжа• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Информирую, ситуация изменилась как в стране так и конкретно в вашей сеьме. Пора уже браться за ум . Как вариант вы можете пригласить мать пожить к вам а ее жилье сдавать - это тоже даст прибавку к доходу. Сейчас придктся умерят аппетиты
Мядуза аля моргонер• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Окрім цього посту, я ще один вище написала, з питанням доречі
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
Та чоловік може теж потрібна його зп?
Не все ж сім´ї віддавати
ШобВам_КакНам
• 25 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы толстая, я угадала?
Ні, зріст 170, вага 65 кг
Ленне-Рейма• 25 ноября 2024
’Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють.’
Брехня. Якщо чоловік справді на передовій, то платять бійцям пристойні суми. Язик не повертається назвати це ’заробляють’. Якщо Вам не вистачає, значить занадто багато витрачаєте.
Якщо Ви бухгалтером працювали, нехай і 10 років тому, то це зовсім не значить, що досвід нульовий. Йдіть на рядові бухгалтерські посади, потім будете отримувати досвід, підете на підвищення.
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ні, зріст 170, вага 65 кг
а у меня 52, за спиной трое родов, между прочим, и я ваша ровесница. а знаете почему я такая тонкая?
потому что я каждый день без выходных маслаю, с языком вокруг шеи.
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вам же скинули готову об´яву)
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
вы меня извините, но некоторые всей семьей живут в киеве на такую сумму. ваш айкос, алкашка и дорогие окрма - это блажь.