ШобВам_КакНам• 25 ноября 2024

Вже розумію що не вигрібаю сама. Відчуваю себе непотрібом.

Перед війною купили двохкімнатну квартиру в Києві. Є донька, зараз підліток 14 років. Чоловік гарно заробляв, забезпечував нас всим, зовсім не мали потреби в кредитах або займах. В останнє я працювала бухгалтером 10 років назад, потім чоловік сказав сиди дома займайся краще дитиною та собою. До купівлі квартири жили зі свекрухою. Коли почалася війна, чоловік пішов добровольцем, зараз вже майже три роки там. Я не працюю, кожен день, ранок, це для мене пекло. Одне й те саме, нічого не хочу, як день сурка. Просто не хочеться жити. Донька доводить до приступів, просто влаштовує пекло кожен день, в мене почалися ПА, проблеми по гінекології, вже не витримую. Розумію що бухгалтером мене ніхто не візьме, без стажу та досвіду , без знання. Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють. Це не так, повірте. Вже просто зриває дах, я не знаю що мені робити. Виїхати теж не можу, бо матір вже в роках, живе окремо в іншому місті, і чоловіка кинути не можу хоть якась я йому підтримка. На касу касиром не піду працювати, бо моя нервова система не витримає цього, просто можу зарізати когось хто буде на касі мізок їб…ти. Розумію що прийшла моя межа, або зійду з розуму або щось треба змінити, але що - не розумію.
Ленне-Рейма• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дзвонила, резюме відправляла, ніхто не хоче брати заново вчити. Я знаю програму 1С 7 версія, зараз вже 8ма
Що значить заново вчити? Ви бухгалтером працювали чи тільки ’числились’?
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
’Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють.’
Брехня. Якщо чоловік справді на передовій, то платять бійцям пристойні суми. Язик не повертається назвати це ’заробляють’. Якщо Вам не вистачає, значить занадто багато витрачаєте.

Якщо Ви бухгалтером працювали, нехай і 10 років тому, то це зовсім не значить, що досвід нульовий. Йдіть на рядові бухгалтерські посади, потім будете отримувати досвід, підете на підвищення.
Якщо вам ця інформація щось дасть, то він працює на розвідувальних дронах, так на передовій, але не ночує в окопах, отримує 40000 ЗП
Чаюри• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А чому мені не казати? Отримує 40000. Десь 30000 нам дає. Але для Києва це мало. У нас двоє котів, які харчуються дорогими кормами. Я курю айкос. Пʼю рідко, але якісний алкоголь. Ще матір на моїй шиї. Повірте, це копійки для Київа.
Покиньте курити і пити, грошей вистачить.
автор ШобВам_КакНам • 25 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Працювала. Але ця програма застаріла. Там все треба вчити з нуля
Залізний кіготь• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А чого не вчите
Ленне-Рейма• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дурниці говорите. Нічого з нуля не треба вчити, 8 від 7 версії відрізняється не набагато. Чи Ви фантазуєте про досвід роботи? Чи просто шукаєте відмазки щоб на роботу таки не йти?
Зажуженная Жужжа• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Учите.
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Скільки стіків в день курите?
Мені особисто пачки на два тижні вистачає
Кастрюлька• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Зараз вже БАС, але в чому питання пройти курси по цій програмі? Крім касира і бухгалтера тисячі посад
Бюст Березуцкого• 25 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Гарно заробляв і жили зі свекрухою, це як? Ви хоч зрозуміли, що кинути працювати, то велика дурня?
гарно заробляв та жили з свекрухою = купили 2к хату в Києві
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Жесть,мало ,як для військового
Ні за що влада наших військових немає (
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Муж зарабатывал милионы и пошел добровольцем за копейки,не верится..
Чарочка діда• 25 ноября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Хто гарно заробляє, то може купити і без таких пожертв
Ленне-Рейма• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ой, а в старт-пості було ж написано, що чоловік ’на передовій’. На передовій тільки доплата становить 100 тисяч в місяць плюс фіксована зарплата.
Та й 30 тисяч вам на двох з донькою мало б вистачати. Якщо ні, значить живете не відповідно до доходів. Чого ниєте? Або йдіть працюйте, або витрачайте менше.
Хоча мені здається, що нічого робити Ви не збираєтеся, просто ниєте по життю та і все.
Ленне-Рейма• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Навіщо розповідаєте дурниці? Я працювала в різних версіях 1С. Нічого вчити з нуля при переході з однієї на іншу не треба.
Ви просто не хочете ніде працювати. Ото і все.
Працівниця року• 25 ноября 2024
Вам потрібна серйозна професійна допомога. Що ви зібрались ’вирішити’ роботою? Йдіть до психотерапевта чи навіть до психіатра
КонФФетОшка• 25 ноября 2024
Вибачте, якщо різко, але це яскравий приклад того, що не можна сидіти роками вдома. Бо водночас все може змінитися. Але ця думка тут у більшості непопулярна, бо ’я ж не рабиня о 6 підійматися і 8 годин в офісі сидіти і деградувати. Я дома розвиваюся і сама собі належу, а не оце все’
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Чому? Пів року тому загинув мій знайомий, мільйонер (не гривневий)
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я курю з 18 років. Зараз мені 41. Якщо кину курити, то тоді зовсім зʼїду з глузду.
І під час вагітності курили?
Киця-бриця• 25 ноября 2024
йдіть в колл-центр банку, наприклад, оператором
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Ой, у панянки такий же стрес, як у розвиненої жінки, що все життя пропахала в якійсь конторі. І тут її поперли на нові хліби в 45+.
КонФФетОшка• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну так кидайте вже свої богемні замашки і сідайте вчитися!
КонФФетОшка• 25 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
У панянки, що пропахала у якійсь конторі, знання і професійний досвід. У авторки - лише паніка, що робити з айкосом. Хто скоріше знайде роботу?
Забризкана водою• 25 ноября 2024
Я звернула увагу, що в Аврорі, яка нещодавно відкрилася біля будинку, більшість працівниць - це жінки 45+.
Мені як покупцю такі працівники не дуже подобаються, але віддаю Аврорі належне, що вона дає можливість працювати і цим жінкам, а не лише молоді. Може, вони теж просиділи багато років вдома, а потім раптом змушені були шукати роботу.
Забризкана водою• 25 ноября 2024
А ще колись на касі в Сільпо чи Ашані бачила жінку 35-40 років - така доглянута блондинка, дуже красива, на ній гарний макіяж і прикраси з діамантами, але чомусь змушена була працювати касиром - життя таке непередбачуване.
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А як ви дізнались ,що то діаманти
?
Цирконій також блистить
Блискавка• 25 ноября 2024
Курсы бухгалтеров пройдите. И ищите на первичку работу.
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Обидві. Просто різну. І через умовних три роки будуть (при бажанні) на тих же позиціях. Тільки автор не клята і м´ята все життя. А що таке працювати і дітей ростити...Не треба продавати мені цього коня, я вкурсі, що він дохлий. Тож з власного досвіду - варіант автора кращий. Ще ніхто без чоловіка з голоду не вмер. А вирішити питання протягом двох років краще, ніж героїчно мучитись все життя. А когось ще той чоловік, скотина така, ще візьме і не кине ))) Така собі мотивація приведена вами, щоб працювати, чесно кажучи. Дуже посередня, щоб не сказати гірше
ПироженкА• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А може і не сиділи. У нас виїхали по евакуації жінки з шахтної котельної, машиністки підйому, лампова, де їм працювати як шахт нема? От якраз і молодці ті, що беруть 45+ жінок кудись, щоб вони могли прогодуватися.
Без QR коду• 25 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Не звертайте уваги,тут багато не далеких