ШобВам_КакНам• 25 ноября 2024

Вже розумію що не вигрібаю сама. Відчуваю себе непотрібом.

Перед війною купили двохкімнатну квартиру в Києві. Є донька, зараз підліток 14 років. Чоловік гарно заробляв, забезпечував нас всим, зовсім не мали потреби в кредитах або займах. В останнє я працювала бухгалтером 10 років назад, потім чоловік сказав сиди дома займайся краще дитиною та собою. До купівлі квартири жили зі свекрухою. Коли почалася війна, чоловік пішов добровольцем, зараз вже майже три роки там. Я не працюю, кожен день, ранок, це для мене пекло. Одне й те саме, нічого не хочу, як день сурка. Просто не хочеться жити. Донька доводить до приступів, просто влаштовує пекло кожен день, в мене почалися ПА, проблеми по гінекології, вже не витримую. Розумію що бухгалтером мене ніхто не візьме, без стажу та досвіду , без знання. Грошей не вистачає, все байки що вони на передовій гарно заробляють. Це не так, повірте. Вже просто зриває дах, я не знаю що мені робити. Виїхати теж не можу, бо матір вже в роках, живе окремо в іншому місті, і чоловіка кинути не можу хоть якась я йому підтримка. На касу касиром не піду працювати, бо моя нервова система не витримає цього, просто можу зарізати когось хто буде на касі мізок їб…ти. Розумію що прийшла моя межа, або зійду з розуму або щось треба змінити, але що - не розумію.
Тримаю свічку• 25 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ой, у панянки такий же стрес, як у розвиненої жінки, що все життя пропахала в якійсь конторі. І тут її поперли на нові хліби в 45+.
І що? навіть як і поперли, то є досвід, професійні навики, є коло спілкування, яке завжди запропонує хорошому спеціалісту щось взамін
Твоя космішна• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А чому мені не казати? Отримує 40000. Десь 30000 нам дає. Але для Києва це мало. У нас двоє котів, які харчуються дорогими кормами. Я курю айкос. Пʼю рідко, але якісний алкоголь. Ще матір на моїй шиї. Повірте, це копійки для Київа.
Значит он не на передке или Вам вливает в уши, а сам уже себе подругу нашел и на нее тратит
Малая Налегке• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
котов на помойку, дочери-по шее и листовки раздавать, мать на работу, себе купить бутылку и новый айкос! живем один раз, не экономьте на себе
вАлнуюся сильнА• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Може мене тут не зрозуміють, але я не можу себе переламати йти мити підлогу чи ще щось…. Не дай Бог…щось з чоловіком, але не можу і все, і на касу піти не можу, бо знаю що там нервова робота, а в мене з нервами дуже не все добре, звільнять за два дні.
Сейчас полно работы в интернете .
Подтяните бух учёт и ведите фопов
Королева краси• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А ще колись на касі в Сільпо чи Ашані бачила жінку 35-40 років - така доглянута блондинка, дуже красива, на ній гарний макіяж і прикраси з діамантами, але чомусь змушена була працювати касиром - життя таке непередбачуване.
я на нашей укрпочте вижу очень странную барышню. татуаж, дредды, золото, накраска а-ля-ух!-какой-секретарь! сидит уже месяца два и никуда не собирается, по ходу
Мамзелькіна• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дзвонила, резюме відправляла, ніхто не хоче брати заново вчити. Я знаю програму 1С 7 версія, зараз вже 8ма
Не пи*дите
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Стрес і паніка у цих людей будуть ідентичними. Я не раз це бачила у хороших і не дуже спеціалістів. Нічого, пройде. Ще жодна жінка без чоловіка з голоду і холоду не загинула незалежно від наявності досвіду і кола спілкування. Що ж так усім ті домогосподарки тиснуть? І головне жодна ж домогосподарка не всить мене правильно жити. Ну і я не буду вчити інших. І мотивація ’працювати, бо раптом що’ то луре якось фігова мотивація, вибачте. Особисто я првцюю зп гроші. За хороші гроші. Інакше навіщо це все
Коленная ложечка• 25 ноября 2024
Возьмут вас бухгалтером, полно вакансий на 20-25 тыс, где не нужен опыт
Області пітьми• 25 ноября 2024
У меня никогда не было мужа, который бы меня обеспечивал. Вернее он был, но обеспечивать в его планы не входило. С началом войны я с ребенком стала бомжом, мы в прифронтовом городе и я без работы. Мне 40 и стажа тоже никакого нет, еще и ограниченная подвижность из-за разрушенного сустава.
А теперь подумаете: кто из нас не выгребает - я или вы?
Срочнокпсихологу• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну так идите на курсы, обновляйте знания. Потом попробуете устроиться помощником бухгалтера. Займите свою жизнь чем - то полезным. Потому что вы сидите дома , денег нет и у вас рвёт крышу и у дочки, от мамы , постоянно сидящей дома.
Мамзелькіна• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Купили квартиру в 2021 році. До цього жили в Києві зі свекрухою.
Вибачте, просто цікаво, а як ви квартиру купили?
На тільки вашу зп?
Попразендовна• 25 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
І між ділом розказати, що воїнам ЗСУ не платять гроші. Автор, скільки получає ваш чоловік, що вам не вистачає?
Не погоджуся. В ЗСУ платять, але ж не всі на нулі і по 100 отримують. Наші зараз на другій лінії, а задачі ніхто не відміняв. Багато чого за свій кошт, і машини і ремонти і снаряга. Вірю, що на двох в Києві може не вистачати. Але питання не в тому. Автору просто треба надавати собі підсрачників, і подумати - а не дай боже щось з чоловіком, що робити буде? Жопку в ручки - і пофігачила на роботу, бігом. На ниття часу не буде.
Попразендовна• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Жопу в руки - і хєрячте працювати. Разом з айкосом.
Сплюшка• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Мені важлива якість обслуговування. В даному випадку вона була жахлива, причину цьому я бачу саме у віці і відсутності досвіду у працівників.
Попереджаючи наступні питання, хочу зазначити, що жодного ейджизму по відношенню до працівників сфери обслуговування я не відчуваю.
У нас є жінки-касирки, які працюють на одному місці більше 20 років - спочатку в універсамі, потім у Великій Кишені, зараз у Велмарті, і вони дійсно є хорошими фахівцями, спілкування з ними завжди приємне.
Борщагівка, Гната Юри?)))
ShkaFFchik• 25 ноября 2024
Заспокійливе! Антидепресанти!

Не розумію людей, які на межи нервового зриву і вбивства, але жодного заспокійливого до рота не беруть! Та я жменями жеру, аби на близьких не зриватися і не виглядати ідіоткою психованою! Нащо так себе доводити?!🤦‍♀️
Області пітьми• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вам не стыдно такое писать? 30000 мало? У меня тоже кошка до войны ела только дорогой корм, а сейчас ест что придется, и то если повезет. У меня даже на еду денег нет - только с кредитки, все отдаю за аренду. Еда самая бюджетная и исключительно по акции. И больше ничего кроме еды не покупаю. И я не ною здесь. Просто противно читать даже.
Раздражевская• 25 ноября 2024
Автор, бухгалтеры нужны всегда и везде, помощники ,на первичку. Идите на курсы Курсор и отправляйте резюме.
Не поняла советчиц,которые за айкос накинулись на советчицу, кто-то торты пожирает, кто-то суши , кто-то курит. У нас война вообще-то, пусть отвлекается.
Не понравилось, что с дочкой нет контакта (
Метелик• 25 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
Думала в Києві більше пропозицій. Бо в обл центрі так само, в кращому випадку пропонували комірником йти..
ну я начинала с товароведа. потом в мед-сервис бухом взяли с улицы без знакомств после собесодования. после мед-сервиса уже и в старгород брали, и сан ин бев, и в фактор. главное начать. сообразительного работника заметят
у автора большой плюс в наличии взрослого ребенка
Лукава Кішка• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я звернула увагу, що в Аврорі, яка нещодавно відкрилася біля будинку, більшість працівниць - це жінки 45+.
Мені як покупцю такі працівники не дуже подобаються, але віддаю Аврорі належне, що вона дає можливість працювати і цим жінкам, а не лише молоді. Може, вони теж просиділи багато років вдома, а потім раптом змушені були шукати роботу.
А що не так з жінками цього віку?
Оцененная• 25 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Ну от бачите, справа не у віці, а у досвіді, досвід діло набувне. Що у 20 років, що у 50. Ніхто з досвідом не народжується.
Метелик• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую. Але кожен день нічого не хочеться. Почала дзвонити по обʼявах, ніхто не хоче брати без досвіду. Опустилися руки. Подруг нема щоб виговоритися. Все в собі.
спортом занимаетесь? вам для энергии и перезагрузки не помешало бы. если нет подруг, можно хоть приятельниц заводить.
Метелик• 25 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сейчас полно работы в интернете .
Подтяните бух учёт и ведите фопов
про фопов вести с нуля это занад то.
AnnaOst• 25 ноября 2024
Автор, не той зараз час щоб ’це можу, а це не можу, це хочу а це не хочу, це буду, а це не буду’. Просто йдете на будь-яку роботу, яка вам більш -менш не противна і по силах в куди вас беруть. Якщо нерви ні корту, то маєте заспокійливі. Я сама так зробила, з роботою, заспокійливих мені не треба. Нам всім дуже не пощастило, тепер у нас не життя а виживання
Бутерброд з ікрою• 25 ноября 2024
Про не возьмут бухгалтером. Мне 46, бухгалтером работала до 30, потом замужество, второе образование и работа с детьми которую я обожала. Муж обеспечивал полностью. Но случилась война, за первый год я потеряла всех, муж погиб, родители от болезней, даже свекровь. Деньги ушли на лечение бесполезное увы. Детей нет. И работать с детьми ябольше не смогла. Пошла бухом на минималку, упросила. Вывозила и вывожу как могу. Сейчас хватает на аренду и питание. Увы так(. Автор было бы желание. Миллионером не станете но на кусок хлеба заработаете. Удачи.
Была бы помоложе или было бы ради кого то просто бы уехала.
AnnaOst• 25 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну треба прийняти реальність як вона є, вас і плющіть від того, що не хочете приймати те що є
очки_ннадо• 25 ноября 2024
Нічого не вигрібаєте сама, якби працювали на родину на кількох роботах сама, то тоді б писали. А так звикла 10 років байдики бити, чоловік закривав потреби, а як перестало вистачати, то в не вигрібаєте. Йдіть працювати, то й вигребете.
Замріяна• 25 ноября 2024
А кроме кассы и бухгалтерии профессий нет?
Губка Боб• 25 ноября 2024
+- такое же по работе, толькл нет детей, мы впо, не на своей квартире, по работе здесь не ведёт, уже просто дальше некуда дно одно какое то.. Каждый день начинаю как и вы
БезПаспортаНеПродаю• 25 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Давайте к сухому остатку : своя квартира в Киеве, здоровый ребенок.
Всё остальное Ваши фантазии. Нужны деньги - идите работайте, заодно решится проблема с днём сурка.
100%, як на мене то авторка біситься з жиру та показує доньці дуже поганий приклад!

тато воює, мама сидить ниє цілодобово замість зібрати себе в купу та піти на роботу навіть не стільки заради грошей скільки щоб хоч бачити інших людей те змінити обстановку, тоді й дах перестане їхати
БезПаспортаНеПродаю• 25 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Гарно заробляв і жили зі свекрухою, це як? Ви хоч зрозуміли, що кинути працювати, то велика дурня?
ні, це була ’дружина ойтішнєга’ з порадниці з губами та нігтями, яка їздила по курортах та ніфіга не робили по життю, не думаючи, що найзолотішому чоловіку може на голову банально впасти цеглина й вони залишиться без роботи з дитиною на руках