ПочтальЁнша• 25 ноября 2024
Кто заказывал с temu?
Как вам? Стоит заказывать? Быстро приходит?
На пів ставки• 25 ноября 2024
Раніше за 10 днів приходило, зараз щось довго повзе. Одне замовлення тільки збирали тиждень
сЛАдКОежКА• 25 ноября 2024
перші приїхали тижні за два, остання з 14 жовтня їде і ще навіть не у сусідній країні, бо з Польщі якогось хєра поїхала у Словаччину, потім Угорщину, де вже тиждень валяється...та й ціна-якість - такоє, не варте очікування 2 місяці
Латексне альтер ЕГО• 25 ноября 2024
Ответ дляdulenok
2-3 недели, но я не заказываю то, что нужно к определенной дате или срочно. Мне фиолетово когда прийдет
А качество как и на алике ?
Злива інформації• 25 ноября 2024
Заказала всегда на али, заказала и на тему, как по мне качество одинаковое, доставка +- тоже, цена на алике дешевле..
Белочкой зови• 25 ноября 2024
Я не розумію цього кайфу від тему. Нічого не замовляю там. Зараз купа знижок ін фірм і через баєрів можна купити футболки(ін одяг, взуття) на знижках ін фірм. Моя сестра назамовляла.Камбєзи дітям жорсткі і тверді, не знаю як дитина в них має рухатись. Симпатичне, але якість мені вже не подоюається. Але то на колір і смак....Приїхало їй за 12 днів
Ворожу на каві• 25 ноября 2024
Приходит не очень быстро , я жду 2 недели обычно. Но я и не в Украине. Меня устраивает то, что я заказываю.
Щебетуха• 25 ноября 2024
Смотря какая доставка, мист и новая почта приходили быстро, укрпочта дольше на 1 неделю всегда. Доставку сама не можешь выбрать, они сами выбирают
Асталависта бэйби• 25 ноября 2024
Одяг і взуття не дуже якісні. Але ррщмірна сітка вілповідає. І повернення в Київ робила, не в Китай, як на алі.
А декор і всякі штучки - багато замовляю. За 2 тижні приходить
бифидобактерияЖоржик• 25 ноября 2024
Фото не відповідають , мені вже 3 тижні йде посилка, а подрузі взагалі неякісний товар прийшов.
Це був перший та останній раз коли там замовляли.