Мальчижка• 25 ноября 2024
Символічні подарунки до новорічних свят
Добрий день.
В нашій родині не прийнято було дарувати подарунки на новорічні свята - тільки дятям. а так якщо в гості йдето завжди якісь смаколики або алкоголь з сбою берем.
В цьому році хочеться придбати щось символічне, щоб близьким було приємно.
Як вважаєте, кухонні рушничкі (серветки) з новорічною тематикою або тепліенькі шкарпетки буде доречним символічним презентом?
Або може ще порадите варіанти симвлічних недорогих подарунків.
Мальчижка
• 25 ноября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Свічки різдвяні
Дякую за пораду, таке подругам можу подарувати, родичі такого не зрозуміють
Снідаю авокадо• 25 ноября 2024
подвеска на сумку, брелок на ключи
тушь для молодежи( синяя, фиолетовая, зеленая).
лед-букетик с зарядкой от солнца.
та
стоит только на али залезть))
митенки еще можно глянуть на алике.ну носки тоже, новогодние
лед-букетик с зарядкой от солнца.
та
стоит только на али залезть))
Кава, чай, рукавички, Коробка цукерок, пляшка шампанського - в залежності від запиту.
кухонні рушнички чи шкарпетки з новорічною тематикою - мені особисто не подобаються. Тому що користуватися таким весною чи влітку - ну таке собі.
Але, якщо їх випускають, то може комусь подобається
Ms. Доброта• 25 ноября 2024
Ответ дляМальчижка
Ну тоді вам видніше, що родичі зрозуміють. Мене, наприклад, рушнички непотрібні підбішують. Обираєш гарні однотонні, під кухню і на тобі малинові з папугами 😂 чи яскраво-блакитні зі снігурками...ну, хоча, можна й підлогу ними протерти.
Бюст Березуцкого• 25 ноября 2024
Я вот это заказала на мейкапе. Основной подарок ребенку 7 лет, остальное родителям, взрослым сестре и брату. Бюджет ограничен у нас. Так что дарим то, что можем
Виннипуховна• 25 ноября 2024
Махровые носки, тапочки, чашки, чай, коробочки вкусных конфет. Всегда именно такие мелочи и кладем под елку взрослым
Ms. Скромность• 25 ноября 2024
Якщо бюджет дуже скромний і це для рідних, дорослих людей, то як варіанти: набір рушників, салатник, форма для випічки, емальований посуд, дерев´яні обробні дошки не з Аврори))Кава, чай, солодощі, фрукти, торт.
Мальчижка
• 25 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Так, в мене обмежений бюджет, буде близько 200 грн на людину, тому і подарунки відповідні - дуже символічні.
Видна міленіалка• 25 ноября 2024
Ответ дляМальчижка
чашка ( в Авроре прикольная посуда рождественская )
Носки
Чай
Кофе
Носки
Чай
Кофе
Мальчижка
• 25 ноября 2024
Ось наскільки різне сприйняття корисних символічних подарунків. Я завжди радію кухонним рушничкам, але терпіти не можу свічки та чашки. А інші людина навпаки зрадіє тим речам, які мені не потрібні
Шмоточницаца• 25 ноября 2024
Ответ дляdulenok
новогодняя скатерть, посуда, ухватки для кухни, тапочки в новогоднем стиле
Ухватки - это чтоб ухватить и убегать?
Извините, не удержалась))
Смурфетта• 25 ноября 2024
Якщо ви все це будете дарувати на новий рік то вони ним скористаються вже наступного року
Море_море_я_скучаю• 25 ноября 2024
Символически это сколько?
В эпицентре рождественская коллекция посуды прикольная
Xвостокрутелка• 25 ноября 2024
Іграшку на ялинку?
Рушники це індивідуально.
Шкарпетки з часом стала на це дивитись простіше.
Чашки, це те що і рушники, якщо є стилістика якась на кухні. Індивідуально.
Кава, цукерки - універсальний варіант.
Рушники це індивідуально.
Кава, цукерки - універсальний варіант.
Ковбой Хагис• 25 ноября 2024
Можна ще гірлянди або нічник декоративний на акумуляторі чи батарейках
90x60x90• 20 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
На пару ми даруємо цукерки та шампанське або шампанське та ананас.
Місячне Сяйво• 24 декабря 2024
Шоколад, конфеты, шампанское, панеттоне, гирлянды, мыло, гель для душа, шампунь, лак