Нічна ненажера• 25 ноября 2024

Хочу поїхати в Німеччину (прихісток)

Немає роботи із за частих тривог. Спокійного життя не має в місті і в себе в хаті. Збираюся і я їхати за кордон бомживати краще там , ніж тут ,та ще боятися що сюди в дім прилетить. Нічог мене вже тут не тримає.
Може хтось поділиться порадами з чим там мені прийдеться столкнутись? Бо їду в нікуда.
Всміхайлик• 25 ноября 2024
Вечер в хату
Сон і дрімота• 25 ноября 2024
Слабовато
Тішуся неперетішуся• 25 ноября 2024
немає вже сечі ?
ЖонДуан• 25 ноября 2024
Купа тем. Нічого не змінилося майже. Відкрийте та подивіться для себе
Треба ось так• 25 ноября 2024
Слухайте
Вам стане легше, як я напишу, що теж буду їхати, але не в Німеччину?
Не против• 25 ноября 2024
Миллион тем на советчице, читайте
Бабка-байкерша• 25 ноября 2024
До побачення, точніше, прощавайте 👋
Кручу хвости• 25 ноября 2024
Если здесь с вас толку нет, то и там тоже
Кусман Сиру• 25 ноября 2024
Гугл переводчик подвёл матрёшку в писанине.
spart-5037• 25 ноября 2024
Ответ дляТреба ось так
Слухайте
Скажете куда ?
Ангелок з ріжками• 25 ноября 2024
Хто ви за освітою?
Гидроусилитель руля• 25 ноября 2024
Автор езжайте, это умные пишут кого не коснулось или капают нехилые деньги военные, я гос работник зарплата мизер , воруют больше чем до войны, начальство будто последний день на работе воруют не наворуются как и президент со своими помощниками, утопия полная, это так на плаву кто с деньгами, остальные в ж….
Треба ось так• 25 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Скажете куда ?
Банально в Польщу поки. Потім вирішу
Їду світ за очі
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляТреба ось так
Слухайте
А куда?
АгатаХристя• 25 ноября 2024
в німеччину - то як в тюрьму. але може вам сподобається - хз.
я ледь вибралася звідти, бо попала в село, і дуркувата хазяйка квартири не дозволила розірвати аренду раніш і когось замість себе в квартиру поселити.
Гидроусилитель руля• 25 ноября 2024
Автор в Германии помощь лучше чем где либо, Норвегия но там холод собачий
spart-5037• 25 ноября 2024
Ответ дляТреба ось так
Банально в Польщу поки. Потім вирішу
Їду світ за очі
Пусть вам повезёт. Страны с пособием, та же Дания, Финляндия......не рассматриваете ?
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляКручу хвости
Здесь уже ни от кого толку нет
Контрольница• 25 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Забирайте подругу до себе
Гидроусилитель руля• 25 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
А у нас не тюрьма?)
Працівниця року• 25 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
А у нас тогда что, если там тюрьма?)
Эта_Шикарна)• 25 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Скажете куда ?
Подумайте про Норвегию еще.
spart-5037• 25 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Если один, то Норвегия не лучший вариант. Сейчас плохо селят, - на островах. Работы нет, все дорого.
СКИБИДЫШь• 25 ноября 2024
Кожного дня в Німеччину приїзджають українці. Я сама нещодавно приїхала. Обирайте маршрут і місце куди б хотілося і вперед. Загального і одного правила з чим столкнетеся немає. Скрізь по різному, навіть вимоги на подачу документів теж різні. І умови в таборах теж різняться. Але жити можна. Криша над головою є, кормлять. З іншим можна почекати, це не вдома. Але напишу так, що кому не подобається їдуть далі, в інші країни.
spart-5037• 25 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Подумайте про Норвегию еще.
Спасибо ) я не еду. Просто спросила
Крошка Енот• 25 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хто ви за освітою?
Ви читали ту писанину? Яка освіта, там максимум 9 класів.
Гидроусилитель руля• 25 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Забирайте подругу до себе
В Одессу? У нас не тихо и так же как по всей Украине, хорошо что мне автор подруга, а вам кто???? У вас все кто в Украине вам недруги?
АгатаХристя• 25 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
от прям куди хотілося б... ага.. прям усі мегаполіси приймають.. ага.ю деревні забиті і те через табори де по півроку кукарікати..
ще холодний клімат - не буває сонця майже і купа дощів круглий рік.. бррр
Контрольница• 25 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Матрьошки розважаються, он і коліжанки підтягнулися
spart-5037• 25 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
А что, если 9 классов образования, то человек не имеет право жить достойно ? Или что , если 9 классов ?