КликОЛЬКА• 25 ноября 2024
Закохалась як школярка
В свого сусіда з села. Я вже 8 років як поїхала в місто на навчання, там і залишилась на роботу. Зараз приїхала до батьків, а сусід (на три роки менший за мене) став таким красивим, мужнім. Намагався фліртувати зі мною, казав, що я йому подобаюсь. Ви б з ним щось спробували?
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
таких, як ви, треба ізольовувати від суспільства
Удалено администрацией...
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А чому ні? Може це не серйозно в нього було раніше
Тем более. То есть пихал вообще непонятно кому.
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
от коли наіпетесь так, що в нього стояти не буде, от тоді залізете на стріху і будете дивитись на зорі
Всьому свій час, дивитись на зорі в обнімку у 20 ок, в 27-30-50 це нездорова діч
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Якщо вас влаштовує, беріть. Чого ви боїтесь?
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Чекайте з ґаздою, може це Сумська область, або Харківська...
я сама з харківської)
Люблю пиво• 26 ноября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Це вже сімейна романтика ^___^
мотоблок підрізання кущів палісаднік мангал шашлічі пасідєлкі з друзями
Картоху садить, какие посиделки?
Весняний Марафон• 26 ноября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Как можно стесняться парня/девушку, если у вас уже был секс?
Я сама была стеснительной до первого секса.
Ну вот только его и могу. Потому что я тогда была супер стеснительная. И вот сейчас при виде него переношусь в своё прошлое где я поросла комплексами, не могу себя побороть. С доугиии легко сексом занимаюсь , а с этим.. секс кажется чём-то нереальными
КликОЛЬКА
• 26 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Да,только смотрите,не забеременейте.
А чому маю?)
КликОЛЬКА
• 26 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Розумію Вас
Пожмаковна• 26 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А чому маю?)
Та ні,не маєте )))))))))))) якщо не хочете