ЭмчЭндЭм• 25 ноября 2024
Що думаєте про Bihus Info?
Тільки скандал з наркотиками пам´ятаю, більше ними не цікавилась. Сестра постійно дивиться, каже що цікаві розслідування. Хто вони? Що вони?
Золота орда• 25 ноября 2024
Деточка, я уже разочаровалась во всех. Бигус тоже кем то спонсируется, хватит иллюзий. Вокруг мрак и тлен..... верните мне мой 2007...
Бойцовская• 25 ноября 2024
Они критикуют всех и Порошенко власть и Зеленского теперь, благодаря им выбрали зелень
Якось так і живу• 25 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
да прям
Одні думки• 25 ноября 2024
Зливний бачок. Маніпулятивні, безпринципні, явно працюють на замовлення. Не звертаю на них уваги.
Якось так і живу• 25 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
ага
еще скажите что миллионами никто не ворует и это все ложь
Пишущаяся• 25 ноября 2024
Коли побачила, як він ціле відеозаписав про користь вакцини, зрозуміла ,шо там нічого особистого, чито гроші
Одні думки• 26 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
ага
Зливний бачок литиме все підряд - і правду і брехню і маніпуляції. Мені ліньки розбиратись ’з якої ноги вони встали’ в кожному випадку і я їх ігнорую. Як джерело інфи вони сумнівні.
Якось так і живу• 26 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
знаю как любовница одного их героя живет - дай бог каждой хотя бы 100 часть того достатка
так это любовница....
ЭмчЭндЭм
• 26 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Их все репортажи последние месяцы, как жалобы обиженной бывшей
Зрозуміла.
Карма хамелеона• 26 ноября 2024
Дивилась одне розслідування, про свинарчуків.
Все висосане із пальця.
Тепер дивлюсь як їх періодично вжарює зелена влада, до приходу якої ці наркомани праведники доклались.
Їм нарешті треба йти на фронт і показати які вони герої.
Шкода що через таких недорослідувачів- грантоїдів гинуть нормальні люди
Все висосане із пальця.
ЭмчЭндЭм
• 26 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Все висосане із пальця.
Я подивилась про Єрмака і там ніпрощо. Цікаво було дізнатись думку інших.
ЭмчЭндЭм
• 26 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Грантоїди звичайні. Коли їм уже прикрутять кран. Набридли своїми ’обєктивними’ розслідуваннями
Хто такі грантоїди?)