Пожарник• Изменено 26 ноября 2024
Для тих хто намивається з ранку до вечора....
Це інформація від професійного лікаря дерматолога
Ще не змогла знайти скрін від Белоконь про миття зовнішніх статевих органів просто водичкою, як абсолютну норму
Показушница• 27 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Короче теперь я понимаю почему иногда женщины воняют в маршрутках летом. Это барьер от микробов.
Кстати обычно жиробасы
именно женщины?
от мужчин вони не слышали?
Показушница• 27 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Моя теорія, що у деяких жінок слизова більш стійка до хімії, їм норм, і вони щиро не розуміють, як то так не підмиватись милом. Але спеціалісти дійсно кажуть засобами не зловживати і взагалі це не обов´язково.
Купите нормальное средство, оно специальное - для интимной гигиены. Без сульфатов и щелочей. Ничего не раздражается.
Показушница• 27 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Тобто тряпка, яка постійно в крові, товста, квач між ногами вам заходить більше....не кожен витримає таку екзекуцію з мокрою тряпкою, немитою промежиною, а ви розказуєте про ніжну шкіру. З квачом між ногами просидіти то потрібно слонячу шкіру мати, чи, як на п´ятках
100%
Шумелка Мышь• 27 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Доя чого собі вигадувати якусь легенду про самоочищення своєї піхви, якщо всі мають її і знають як там все відбувпється, ви ще розкажіть, що зуби у вас теж самоочищаються, бо ви ж особлива. Просто комусь норма фо5ити сюрстремінгом, а комусь ні, але ви рахуєте це своєю особливістю
Я рахую, що людина, яка все життя прожила з якимись проблемам зі здоров´ям не розуміє, як можна доглядати за собою за допомогою звичайних базових гігієнічних процедур. - прийому душу раз в день у звичному режимі, без тренувань та іншого) і підмивання звичайною водою із вживанням засобів ЗА НЕОБХІДНОСТЮ. І люди з постійними проблемами зі здоров´ям, яким треба митись по сто раз на день і і завжди необхідно користуватись інтимними засобами просто не розуміють, як можна інакше. Я, нажаль, просто маю змогу порівняти. І всіма силами прагну на півтора роки назад, коли мені теж все то все не було треба - ні душі по сто разів на день, ні намиватись з усілякою фігнею просто для того, щоб оточуючим було поряд комфортно. Я пишу не про якусь теорію, а про свій особистий досвід. А про що розпинаєтесь ви? Що ніколи не жили інакше? Так це проблема, панянко. Тут нічим гордитись, вибачте
Ответ дляКошка Мурка
Не видумуйте.
Сильний запах поту в пубертаті - це абсолютна норма. Поштові залози ’вчаться’ регулювати свою роботу, тому так відбувається. Може тривати 2-3 роки.
Во-первых, плохо пахнуть не норма ни в каком возрасте.
Раньше, когда не было современных методов лабораторной диагностики, болезни определяли в т.ч. по запаху.
Во-вторых, резкий запах от подростков, а по теме видим что не только от них, явно указывает на выраженный дефицит глюкуроновой кислоты и из-за этого пробуксовывание конъюгации.
Часто ’вонючки’ - обладатели Синдрома Жильбера в различных генетических вариациях.
Регулярный прием достаточных дох Кальция Д-Глюкарата полностью убирает запах пота у самого завонючистого подростка, поэтому я о нем и написала выше в теме.
Как видите, ’Поштові залози’ тут вообще ни при чем...
Майданщица• 27 ноября 2024
Ответ дляВподобайден
У вас трудности с пониманием? Где я написала, что несколько дней не мыть задницу? Не нужно манипулировать тем, чего нет.
Речь идет о регулярном, по несколько раз в день, мытье кожных покровов щелочными средствами. Попробуйте почитать медицинскую литературу, возможно, поможет в развитии.
Звісно я не можу розуміти смердючок, які тут доказують, що збризкнути водою свою піхву це норма, але вони з піною у рота доказують, що залежні смегми, гівна і сечі- це їх бар´єр.
Майданщица• 27 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Мова не про сто раз на день, а про звичайну гігієну. Якщо вам комфортно коли ваша вульва фонить немитістю, то не думайте, що інші це не помічають, ви рахуєте, що і труси можна побовтати уводіі вони стануть чистими? А чим я гордилась? Нагадайте. Це ви тут розказуєте, що у вас така особлива вульва, якій хватає бризків води, щоб змити смегму, шкірне сало, сечу, прям чарівна, мабуть і зуби ж такі само, і волосся.
Шумелка Мышь• 27 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Ще раз повторюсь. Вульва здорової людини не фонить немитістю від того, що не бачить щодня спецзасобів. Здоровій людині достатньо проводити гігієнічні процедури раз на день. Це норма. Все інше - не норма. І мене дещо дратує, коли люди, у яких відверті проблеми зі здоров´ям, починають вчити правильно жити тих, хто знати не знає про ті всі проблеми. Вистачає, повірте, всього вистачає. Бо це нормально. Все інше треба лікувати. Але, ще раз повторюсь, деяким людям це складно навіть уявити в силу відсутності позитивного досвіду. Мені шкода, чесно. Лікуйтесь і теж зможете жити нормальним життям. Хоча може і ні, у когось можуть бути вроджені проблеми. Сумно це. Але задля всіх богів, не репрезентуєте свою проблемну фізіологію, як норму. Це не так.
Пожарник
• 27 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
у них просто ощущение, если жопу мылом не помыли то с тебя какахи вываливаются и воняют
Смахивает на ОКР и тотальную фобию
Вподобайден• 27 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Удалено администрацией...
Шумелка Мышь• 27 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Смахивает на ОКР и тотальную фобию
Я вам скажу, що це не відчуття. Для багатьох людей це реальність. Але це не є фізіологічною нормою, хто б тут як не намагався довести інше. Тому треба займатись здоров´ям, а не розказувати здоровим людям, що вони живуть неправильно.
Ёшки_Матрёшки• 27 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Где это частише??? Где есть вонючий человек после двукратного душа? У вашій уяві?
В темі почитайте.
Ёшки_Матрёшки• 27 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Не лестіть собі, смердять саме ті, хто рідко миється, цей смрад старого сала, смегми, жирного волосся, старого поту, тараньки, не розказуйте, що засранки пахнуть фіалками, цей смрад чують всі, але ви це називаєте рн, діти не смердять
У вас немає якогось окр чи ще якої підвищеної тривожності?
Питання вже не в тому хто сквльки миється. А з яким ви остервиненієм уявляєте якусь там людину в інеті. Просто якийсь маньячний опис
ЗдохниПуйло• 27 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Тривожність? Ви рахуєте якщо від когось тхне і ти чуєш цей смрад, то маєш тривожність? Мене тривожить лиш одне, щоб це смердючча не сіло- встало поруч, бо можу виблювати позаторішню паску, коли чую той зловонний смрад. Тривожить коли така зайде в купе, автобус, в кабінет, бо потім не можна провітрити її рн, її мікрофлору, яка пілгнила у складках вульви, мене тоивожить коли такі поруч, бо це вонідло потім цілий день вітає в повітрі.
Ёшки_Матрёшки• 27 ноября 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Таки да. Вам треба якісь заспокійливі. Або хоч консультацію з лікарем. В нормальному стані люди сказали б «я чутлива до запахів. Тому відчуваю дуже різко кожну людину. І не помиту зранку, і з перебором духів, і з брудним взуттям. Навіть на відстані витягнутої руки відчуваю сильний запах»
Без уяви і подробиць
ЗдохниПуйло• 28 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Без уяви і подробиць
Подробиці вимальовуються в голові, коли читаєш пости на порадниці і десяткі жінок не миються, не чистять зуби, не перуть одяг, не слідкують за гігієною, труси тижнями носять, мають одну футболку на літо, і почувши це зловонне амбре- ти розумієш, що ці вонючки саме так і живуть..
Пожарник
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви щось перегинаєте палицю. Це про якісь крайнощі
Бо не міняти труси тижнями і митися один раз на день та мати гігієнічний душ після туалету без мила,не дорівнюють один одному.
ЗдохниПуйло• 28 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Смахивает на ОКР и тотальную фобию
Ви б понюхали свою жопу, яку не миєте
Показушница• 28 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Смахивает на ОКР и тотальную фобию
Слушайте, ну вы не правы.
При чем здесь вываливание фекалий?
Ну это же понятно, что мытье задницы без мыла это фигня. Также как мытье вульвы без средства для интимной гигиены. Да, никто из окружающих не услышит смрад. Но если у человека есть сексуальная жизнь, муж мли жена услышит запах, тем более если говорить об оральном взаимодействии.
При чем здесь вываливание фекалий?
Показушница• 28 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
На дняї їхала в метро. Було багато людей. Я відчула неприємний кислий запах. Більшість вийшли, я їхала до кінцевої. Я відійшла від людей, і все одно знову відчула цей запах. Декілька людей сиділи, в зимовому одязі, і це було відчутно.
Ёшки_Матрёшки• 29 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Якщо ви відійшли від людей і все одно відчували кислий запах, то що ж це могло бути? Звідки, якщо поряд з вами нікого не було
Ёшки_Матрёшки• 29 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
І друга думка. Періодично на якісь духі тут говорять , що вони воняють то кислотою, то кошачою мочою, то ще якимось г…
Може якась моднява і пахнюча порадниця була облита очередним шанелем
Показушница• 30 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Люди вийшли, а ті, що сиділи, залишилися сидіти.
Показушница• 30 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ой, не знаю, не виключено).
Але сподіваюся, що таких парфумів немає)).