Пожарник• Изменено 26 ноября 2024
Для тих хто намивається з ранку до вечора....
Це інформація від професійного лікаря дерматолога
Ще не змогла знайти скрін від Белоконь про миття зовнішніх статевих органів просто водичкою, як абсолютну норму
Поддакиваю иногДА• 26 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Є таке поняття, як звичка, от звикла я митись два рази на день, тіло вже саме просить миття.
ОКР?
Первоклашка Я• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
капец, скільки серед нас людей які піддаються впливу мас маркета і нав´язаними процедурами.
Та не в тому річ. Вони не пробували, але засуджують. Сама такою була. Думала, що як же це водою? Живу не в Україні, тут лікарі до шкіл приходять і так вчать, водою підмиватись. Не вірила, поки після пологів не отримала купу діагнозів, шви промежини, проблемний сфінктер, і довелося переходити на гігієнічний душ кожного разу в туалеті і відмовитись від гелю там надовго. І...воно працює. Ну а про чоловіка вже казала, жінка не може не помітити, якщо погано вимитий)))
Незламна Україна• 26 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ОКР?
Ні, митись два рази на день, ОКР?
Поддакиваю иногДА• 26 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Ні, митись два рази на день, ОКР?
Да, когда ’тело просит’
Незламна Україна• 26 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Да, когда ’тело просит’
Аааа, щось новеньке в психіатрії, посиланням не поділетесь
жар-птица Нюра• 26 ноября 2024
В скрине написано о том, что мыться раз в день нормально для тела. Почему столько недоумения? Не могу понять что должно быть не так с организмом чтобы вонять если принимаешь душ раз в день. Одно дело привычка или способ расслабиться. Но тут пишут именно про вонь. Это нужно лечить а не намывать
Шумелка Мышь• 26 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Сторонницы подмывания водой- Вы не какаете? Ваш анус не расположен близко к влагалищу? Вы знаете про кишечную палочку е коли, которая очень отравляет жизнь женщинам когда подаёт в мочевые пути?
Ну у мене немає таких проблем. Спокійно моду користуватись просто водою. Це індивідуальна особливість, не більше. Як, припустимо, сон. Хтось засинає в будь яких обставинах, хтось лише в абсолютній тиші. Перший варіант все ж ближчий др норми, що не говори, у обох випадках. Якщо людині для очищення не вистачає води і необхідні спецзасоби, то це чудово, що цивілізація їх вже надає. Але позиціонувати це як абсолютну норму все ж не варто, як на мене.
Пожарник
• 26 ноября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Бінго)
Шумелка Мышь• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
а як так стається хто какихи не вимиває гелями і не хворіє на запалення і навпаки, ті хто намиває мають купу проблем. яке пояснення?
Індивідуальні особливості. Буду чи не буду я щось там мити гелями нічого не зміниться. Тут (особисто у мене) зі здоров´ям все в порядку. А от у кого не зовсім - починаються варіанти. З героями в без гелів це їх ’слабке місце’
Тихомандражная• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
А ви миєте посуд, прибираєте в оселі, перете одяг і постіль, миєте авто вікна, автомобіль, чистите меблі теж ’святою водою’? Просто цікаво.
Ранковий базар• 26 ноября 2024
уже много лет моюсь исключительно детским мылом. хоть 5 раз день- проблем нет.
Море_море_я_скучаю• 26 ноября 2024
Ответ дляА вот недавно
Представляю подростка, который водичкой моется.
Я майже все життя так миюсь. В мене пробоемна шкіра, атрпічний дерматит.
Просто водичка для мене ідеально
Не заздріть тьоті• 26 ноября 2024
Согласна, что 1 раз в день принять душ перед сном достаточно, это и гель и интимный гель, а не просто водичка
Цукрові вишні• 26 ноября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Просто водичка для мене ідеально
А голову чем моете?
Вподобайден• 26 ноября 2024
Странно, что для многих понятие о микробиоме кожи - это новейшее открытие.
То, что масс маркет навязал понятие ’мыться до скрипа´ и кучу щелочныз средств для этих процедур, это понятно, прибыль.
Понятно о и то, что многие заполучили кожные заболевания и аллергии ´непонятной´ природы. Старательно уничтожая кожную мантию, человек оголяет сам себя, нарушая защитный баланс. Кому выгодно? Фармацевтическая, косметическая промышленность, врачи.
Люди, мойтесь хоть 12 раз в день. Но прекратите уничтожать себя своей мнимой гигиеной с использованием гелей и прочей щелочи. Да, их можно, но не два раза в день, пожалейте свою дружественную микросреду.
И да, дикость и малообразованность некоторых ´моющихся до скрипа´ зашкаливает.
Продавчиня кіз• 26 ноября 2024
Миюся переважно раз на день, перед сном.
У мене все добре, якщо когось цікавить.
Продавчиня кіз• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
а у вас що анус від піхви в км один від одного?
так, використовувала за призначенням, але біля входу у піхву постійно був запальний прищик після вологих серветок
Використовую вологу туалетний папір за його призначенням вже досить давно, проблем немає.
Залізна пані• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
спробуйте митися не однією водичкою і запальні прищики не будуть вас турбувати.
вмиватися, мабуть, теж тільки водичкою шоби мантія з жиру рівномірно заповнила пори і не буде в тих порах місця для виникнення вугрів, да?
а підліткам в період пубертату теж водичкою збризкуватися і досить?
до і після сексу - нею ж, ага.
а давайте поговоримо про прання. це ж ми, ось наприклад, носимо кофту, і частина мантії зі шкіри переходить на неї (на кофту). а ми ж пам’ятаємо, що мантія - то харашо. то кофту ми не перемо? чи перемо? якщо перемо то тільк и в водичці? засобів для прання не можна додавати, шоб мантію не змити?
до і після сексу - нею ж, ага.
МЧСница• 26 ноября 2024
Ответ дляСплюшка
Яка різниця хто скільки разів миється?
Мне нет никакой разницы кто сколько намывается, до тех пор, пока не приезжаешь скажем с подругой на отдых. Когда вместо того, чтобы идти на пляж или куда-то на экскурсию - она проводит пол дня или больше в душе и каждый раз обижается из за того, что я не хочу сидеть под дверью душа и ее ждать.
У нее прям вселенская обида.
Вот так вот приезжаешь на отдых с подругой и ходишь везде сама. Потому что подруга приехала помыться за тысячи километров от дома. И ходит дуется на тебя.
У нее прям вселенская обида.
Амелі на мілені• 26 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
А гель її вбиває, да?
Поддакиваю иногДА• 26 ноября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Кожа это самый большой выделительный, дыхательный орган. Через нее ежедневно выходят аммиак , мочевина и ТД , особенно у тех людей которые имеют проблемы с детоксикационной функцией печени , почек, запоры. А теперь представьте что будет если не смывать это ? Печень , с почками барахлят , путь выхода метаболитов через грязную кожу тоже нарушается , плюс все токсины которые вышли на поверхность частично впитываются обратно, попадают в кровь , опять в печень и этот круговорот интоксикации бесконечен. Купаться надо ежедневно ,но гораздо лучше сработает баня, или растирания мочалкой, щеткой, солевые ванные.
Апокалиптическая картина от недонутрициолога ...
Я на хвилинку• 26 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Я теж два рази на день, поки не загриміла до дерматолога, діагноз дерматит, і причому лікар суворо заборонила митися два рази на день з милом чи гелем.
Смажена полуничка• 26 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Я вам так скажу, коли я почала використовувати вологі серветки після туалету на роботі у меня виникло запалення біля піхви, злякалась, це повторювалось. припинила і все добре стало
З приводу інтимних гелей іноді використовую, не на постійній основі, але після туалету завжди гігієнічний душ
то навіщо серветки використовувати, в них жорсткі ароматизатори й вони для інтимних місць не призначені, або треба було брати дитячі, в яких ароматизаторів нема
а молочниця не від гелей, а від гормонів та порушення флори, в мене вона вперше з’явилася у 50+ коли почався передклімакс та лікар виписала ЗГТ, наприкінці циклу молочниця з’являється, а після ’місячних’ зникає
до того ніколи не було. а я завжди підмивилась чимось, що має запах, або милом, або гелем, а тепер вона сказала, що навіть лакатацид підходить тільки одного виду - класичний, але це вже для таких дівчат перед пенсією як я
Користуйтеся лактацидом раз боїтеся
Пожарник
• 26 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Користуйтеся лактацидом раз боїтеся
так я використовувала спеціальні для інтимної гігієни
Поддакиваю иногДА• 26 ноября 2024
Ответ дляМастер Класс
Кстати, да. Что во время месячных? А если по неделе?
Я представляю этот треш.
Вода, влажные салфетки (туалетная бумага)
Невгамовна Бу• 26 ноября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Вы пробовали хоть раз прежде, чем писать? Пахнет само средство, кожа не пахнет вообще.
Ну я моюсь дегтярным мылом (в лечебных целях), после меня час точно никто в душ не идёт, потому что воняет. И от себя я ещё какое-то время слышу запах