куркулиха• 26 ноября 2024
Порекомендуйте большую банку крема для сухой кожи рук, по выгодной цене
ТаЕщеОптимистка• 26 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Оливковое масло зе бест
Ну нет. На сухую кожу? Плохо впитывается.
Амелі на мілені• 26 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
мне отлично.
ТаЕщеОптимистка• 26 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
мне отлично.
Мне было неприятно. Жирные кремы на моей коже впитываются плохо. Мне больше гели нравятся, но у них расход большой.
неДоПриличий• 26 ноября 2024
Я люблю креми жирні. Самі чудові для мене це з ізраїльської косметики. Якщо чесно вони всі хороші.
А зараз, автор, на сайті beautyk.ua ще й гарні знижки
Креми для рук від 50 грн за 100 мл
куркулиха
• 26 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Креми для рук від 50 грн за 100 мл
Спасибо 🙏❤️
Чудовий каламбур• 26 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Креми для рук від 50 грн за 100 мл
А вы пользовались этими кремами по 50 грн? Производство Израиль и вижу цены отличные. Спасибо!
неДоПриличий• 26 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
От ось конкретно цим Арома не користувалась, але в мене була їх маска для обличчя сподобалась.
В мене були біо спа, керелайн, хелс ЕНД бьюті, ахава, . Всі на 10/10.
У дорожчих кремів більш класна текстура і аромат.
А зволоження та плживність у всіх чудова.
неДоПриличий• 26 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Це чудовий сайт. Я ним користуюсь багато років. І знижки в них справжні, а не накручені як в єві. Легко можна скопіювати назву продукту і подивитись скільки він коштує в інших магазинах
Чудовий каламбур• 26 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Дякую Вам. Замовила по 49 Арому.
неДоПриличий• 26 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую Вам. Замовила по 49 Арому.
І ще закиньте обов´язково біо спа. Він на 15 грн дорожче, але фірма на порядок крутіша!
неДоПриличий• 26 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую Вам. Замовила по 49 Арому.
Вони в них називаються ще іноді універсальні або для тіла.
Чудовий каламбур• 26 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Додала. Але Арома повна ціна на крем для рук дорожче ніж сиа спа.
Апрель Ивановна• 26 ноября 2024
Возьмите Neutrogena, это копеечный крем который за ночь дает эффект курса парафинотерапии в салоне. Ни один дорогой крем не дает мне столько увлажнения и мягкости как этот
Нога на ногу• 26 ноября 2024
Балаболка• 26 ноября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ось такий крем гарно зволожує, але запах, м´яко кажучи, на любителя.
замість нього беру relax, пахне чудово і навіть більше по ефекту подобається
Ищу-брожу• 26 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Дякую, спробую, коли старий закінчиться.