А що таке?• 26 ноября 2024
Про яку покупку техніки мрієте ви?
Думаю чим себе порадувати. Ніби все є, але не останні моделі. Все вже відносно застаріле
Грамотний хвіст• 26 ноября 2024
Посудомийку треба міняти і пилосос хочу акумуляторний - оту палицю ))
Свисток ля-минор• 26 ноября 2024
Планую відпарювач тканини)
Ще годинник хочу собі.
На новий рік телефон
Ще годинник хочу собі.
На новий рік телефон
Сегодня не целуюсь• 26 ноября 2024
Все есть, все новое. Может купила бы щетку как в отеле, чтобы обувь чистить, но муж не поймёт этой бандуры в доме🙈
рукиЖимолости• 26 ноября 2024
Я мечтаю, чтобы быстрее достроили дом
И как начнем всю технику покупать) Люблю всё новое
ЯблокоРаздора• 26 ноября 2024
Как можно мечтать про бытовую технику? Я понимаю про путешествия - шубы-духи мечтать, но про посудомойку
Пускаю бісики• 26 ноября 2024
Я о всем мечтаю, пока могу позволить только ходить смотреть в магазине и слюнки пускать. Эмиграция, сьемная квартира(( через 6 месяцев можно будет ипотеку брать и как накуплю всего
ПочтальЁнша• 26 ноября 2024
не те шоб мрію, просто вже довго думаю чи треба воно мені - кавомашмна, бездротовий миючий пилосос
Запасная спина• 26 ноября 2024
В мене не має мрій щодо техніки в дом, це якось дивно...якщо щось потрібно або зламалось, купую...но щоб прям мріяти про це, ну такое..
ПочтальЁнша• 26 ноября 2024
Ответ дляСамоучка
Фильтр и измельчитель, но пока не будем ….
подрібнювач класна штука 👍
Закуйовджена життям• 26 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Дуже просто. Хтось навіть мріє про банальніші речі, має право. Як можна це засуджувати чи дивуватись, незрозуміло.
Виннипуховна• 26 ноября 2024
Мрію про робот-пилосос, але він для моєї захаращеної квартири не підходить. Ще мрію про гарну музичну систему. А так ніби все решта потрібне є.