Творю чудеса• вчера в 10:45

Податкова каже шо сусід має бути влаштований на роботу, який мені допомагає

Я здаю подобово
Сусід приходить на допомогу (людям видає ключі при заїзді)
Я йому оплачую за кожну таку операцію
Віддаю їжу, яку люди не забрали
Там старенький дідусь. Навіть так просто даю гроші, бо мені його жалко. Я бачу що він не живе а виживвє

А податкова на цій «закупці» розібрала схему що задіяна людина яка не оформлена
І тепер примушує оформити дідуся..

Цікаво, а мені діти мої допомагають і чоловік - то шо їх треба теж оформлювати?
Завжди мало• вчера в 11:35
Ответ дляБез QR коду
У вас довгий язик
Скажете, що у вас була температура і ви не розуміли, що кажете.
Дідусю віддаєте їжу - це ви і вважали оплатою його праці. Все. Доказів у них передачі грошей немає
Податківці абсолютно серйозно вважають, що при купівлі води у офіс, суму треба розподіляти між співробітниками і сплачувати ПДФО. Із продуктами буде так само. Ще чеки на ці продукти буде зберігати
Всміхайлик• вчера в 12:06
Ответ дляТворю чудеса
Податкова поийшла
Дідусь дав ключі
Куда пришла и зачем?
Всміхайлик• вчера в 12:08
Ответ дляТворю чудеса
Так
Бо податкова вдавала вигляд що вона клієнт
І я все розповіла
Ваше вранье не тянет даже на уровень десятилетки. Проверка должна быть по направлению с указанием цели, предъявлением удостоверения и составлением предписания.
На кого рассчитана ваша тупая фантазия, на бабок на скамейке?
Щаслива Я• вчера в 12:25
Ответ дляPrervana
Ну первая линия родства может отпетлять. Дочка папе дала деньги, или дочка мужу, а он папе
Ні, не може. Так можна було років 20 тому. Вде давно не можна.
Без QR коду• вчера в 13:09
Ответ дляЗавжди мало
Купляю воду в офіс з ПДВ, нема такого