Мюллерная• 26 ноября 2024

Зайдіть, хто розбирається в орхідеях

Чи потрібно пересаджувати зараз квітку у більший горщик?
Знову Я• 26 ноября 2024
ні не потрібно ще є місце, тим паче буде цвісти хай буде в цьому горщику
Пацаааааааан• 26 ноября 2024
Ні, їй там норм
Якщо буде багато коренів, то краще вже весною, коли багато сонця буде
автор Мюллерная • 26 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Дякую. Так, пустила пагінець на квітку
Знову Я• 26 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Дякую. Так, пустила пагінець на квітку
Листок той що почав жовкнути можете обірвати, він вже помирає по довжині його роздеріть і зніміть з розетки ( стовбура )
А що таке?• 26 ноября 2024
Якщо це купована, то треба пересадити, бо в розетці є поролонка навколо коренів і вона почне розкладатись і гнити. Її треба акуратно зняти і пересадити рослину. Пожовклий листок краще не відривати поки сам не відпаде.
Знову Я• 26 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Чому ви радите не відривати ?
Автопортрет нурофена• 26 ноября 2024
Я б пересадила в більш просторий і гарний горщик, бо корені вже втікли. Якщо це нова рослина, також замініть грунт на свіжий (+мох). Обріжте старі залишки сухих квітоносів.
Забула що?• 26 ноября 2024
Зимой она спит . Пересаживают их весной.
Автопортрет нурофена• 26 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Кто спит??? Сейчас как раз новые бубочки цветоносов проклевываются !
Забула що?• 26 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Цветонос - это не рост орхидеи, а ее цветение
Новые корни и новые листья закладываются в течении зимы и с марта начинают расти. Вот тогда и целесообразно пересаживать.
Пуки-куки• 26 ноября 2024
Пересаджувати треба коли корінці підуть в ріст, краще навесні. Тоді вона краще адаптується до пересадки
Пуки-куки• 26 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Та ладно. Я наробила із цим помилок коли отримувала свій досвід. В холодну пору пересаджувати, травмувати корені щоб зняти отой паролон взагалі немає сенсу. Орхідея ВЖЕ отримала багато стресу, бо їхала від садівника, потім до магазина, потім клієнту додому, вона змінила купу місць, температурних режимів, і залишилось її одразу пересадкою добити ..
Потім довга адаптація і два роки сплячки
Пиши-пропало• 26 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
У мене через цю поролонку, про яку я не знала, пропала влюблена орхідея ((((
І друга ледь не загнулася. Зараз нарощую їй корені
Ще у трьох цієї хєрні не було при покупці.
Пиши-пропало• 26 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
У мене через той поролон, про який не підозрювала, рослина загнулася.
А що таке?• 27 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
Пересадка її не добє, а от поролон, що гниє знищить. В садівника і в магазині їх поливають стимуляторами, тому звичайно що вдома без них все гальмується. А ще якщо великий горщик, то поки корені його більш менш не освоять, не заповнять, то цвісти не буде. Я після пересадки десь через тиждень другий поливаю бурштиновою кислотою. Одна таблетка розчиняється в літрі чи півлітрі чуть тепленької води. І заливається рослина. Півгодини постоїть і зливаю. Можна таблетку розчинити розтовкти в 100мл гарячої, а тоді долити холодної до потрібного об´єму, щоб рослину не пошкодити.
А що таке?• 27 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Чому ви радите не відривати ?
Читала, що не можна поки весь листок не відсохне і легко не зніметься чи не відпаде. Можна травмувати шийку орхідеї і якщо туди потрапить якийсь грибок чи ще щось рослина захворіє.
А що таке?• 27 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
В мене он стрілки в обох саме йдуть. На новий рік зацвітуть. Читала, що різкий перепад температури день - ніч приблизно в 10 градусів стимулює цвітіння. В мене таке й вийшло коли ще опалення не ввімкнули.
Забула що?• 27 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Ещё раз - цветение - это не рост. Да, зимой они цветут. Но растение спит.
А що таке?• 27 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ну ок, я вам нові корінці сфоткаю як чуть підростуть. Щоб вже явно було видно.
Забула що?• 27 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Мне ничего фоткать не надо. А вы хоть немного почитайте об орхидеях.
А що таке?• 28 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
А ви не корчіть з себе агронома! Якщо цвітіння і ріст корінців це не ріст, то що тоді? Сплячка? Так от ви і погугліть що таке період спокою в орхідеї.
А що таке?• 28 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Я минулої зими в сільпо за копійки взяла замучену орхідею. На ній вже був борошнистий червець. Але помила, полікувала, підживила. За літо вона наростила коріння і листя, а зараз ось має зацвісти.