Магиня• 26 ноября 2024
Чернівці, екскурсовод (гід)
Поділіться, будь ласка, контактами, може хтось користувався послугами гіда в Чернівцях й сподобалося
Магиня
• 26 ноября 2024
Ответ дляO-Yumi
+380983514187 пані Леся. Ходили з нею на екскурсію у 21. Дуже сподбалось. Сподіваюсь, вона і зараз водить екскурсії.
Дякую ❤️
Ируся-пуся• 26 ноября 2024
Чернівці такі маленькі і чарівні, що я хотіла б сама насолоджуватись, без гіда, навіть профі
Магиня
• 26 ноября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Я тут живу, з маленькі згодна, з чарівні - дуже місцями. Приїжджають гості, ось, думаю, може гід покаже чи розкаже щось цікавіше, ніж те, що на поверхні