барабанщица• Изменено 26 ноября 2024
Гематолог. Хто був нещодавно
Підкажіть будь ласка, за направленням лікаря обстеження безкоштовне? А аналізи? Бо бачу, ціни у гематологів ого-го.
Ну ниче се• 26 ноября 2024
Детский или взрослый? Ребенок сейчас проходит обследование у детского, все бесплатно по направлению.
Ledinamopedi• 26 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
Дорослий, 19 років. Діти я знаю що безкоштовно.
Була чимало разів у дорослого гематології в інституті крові на Берлінського. Прийом безкоштовний, аналізи платні
барабанщица
• 26 ноября 2024
Ответ дляLedinamopedi
Там є якісь безкоштовні, коагулограмма наче. А той, що потрібен, від 2000 до 5000. Сподіваюсь, що один. Звідки такі ціни?
Ledinamopedi• 26 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
В лабораторіях типу Діла, Синево і т.д.аналізи коштують більше. В інституті крові ціни менші.
барабанщица
• 26 ноября 2024
Ответ дляLedinamopedi
Я не знаю, чи є такий інститут в Одесі. В інше місто їхати не будемо. Є відділення гематології