Зажуженная Жужжа• 26 ноября 2024
Полтава. Лікарня Левада
Доброго дня,як зараз з харчуванням в Леваді? Кладуть з дитиною на пару днів, чи тепло там?Чи варто тягти з собою тормозки?
І як взагалі відношення?
Я шалунья• 26 ноября 2024
Там Сільпо та АТБ поруч, в Сільпо є кулінарія. Можна вибігти, щось купити. Як годують зараз, не знаю. Раніше було просто капець... Я таке бачила вперше в житті
манка на воді, суп не на бульйоні, а так водичка, в якій морква, цибуля і пару шматочків картоплі. Ніколи нічого, що пахне м´ясом, взагалі. Але це було в 2016. Може щось покращилося.