Без Баяна• 26 ноября 2024
Чому все навалюється зразу на одну мене(
Да, я втікла, виїхала.
Донька ніяк не адаптується і постійно хворіє ….
У мене здоровʼя дуже впало
Я останні два місяця живу з донькою по лікарням/ поліклінікам
Сьогодні з моєю мамою не добре ( вона в Україні)
Їй допомагає мій чоловік і моя сестра
Я вже готова зірватися їхати.
Але наслідки не дуже: доньку відрахують з технікуму, я залишуся без роботи.
Скажу як є: я майже утримую нашу сімʼю.
Повернутися - це мінус 80% доходу сімʼї. І донька піде у школу
Чоловік запевняє що не потрібно їхати, а я вже не можу ((
До слова: я з лікарем на звʼязку, лікування мами повністю на моєму забезпеченні.
У мене здоровʼя дуже впало
Їй допомагає мій чоловік і моя сестра
Я вже готова зірватися їхати.
Скажу як є: я майже утримую нашу сімʼю.
Леся Українка• 26 ноября 2024
Кажется темы автора здесь уже были и не одна: про вечно болеющих ее и дочь, и проблемы с клопами на всех арендах. У того автора тоже вся семья сидела на шее.
КаРаКаТиЦа• 26 ноября 2024
Сестра с ней, на вас финчасть. Держитесь, пока не едьте. Здоровья маме
Люблю Украину• 26 ноября 2024
Этому всех так. Все у кого родители есть, рано или поздно сталкиваются. Все кто родили детей, тоже сталкиваются с их болезнями. Ну и к возрасту у дочки техникум, конечно в +- 40 свое здоровье начинает хромать. Вы не уникальна. Моей дочке на консультацию к нейрохирургу в Киев ехать, по результатам МРТ. А сейчас она с диареей жуткой и температурой третий день лежит. У меня самой инвалидность. А вчера у свекрови моей сестры ночью инсульт. Свою свекровь я уже лечила от онко. У мамы диабет, у папы печень и поджелудочная, на лекарствах постоянно.
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
У мене своє житло. Ви точно щось путаєте
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Поки тримаюсь. Хочу дуже випити, але переживаю, що якщо будуть погані новини, то мушу зразу їхати (
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Нехай вся ваша родина одужає
Помеха справа• 26 ноября 2024
Не на одну вас. У меня вообще никого нет и одна с ребенком под бомбами в прифронтовом городе без работы. Выехали только с линии фронта, а дальше живи как хочешь. И каждый день какая-то новая проблема... Уже целый ком и я просто не вывожу это все. Из долговой ямы вылезти не могу всю войну.
Люблю Украину• 26 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Нехай вся ваша родина одужає
Спасибо, но я от жизни ничего не жду уже. Вот с работы еду, чемодан купила забежала. По мере поступления.
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Бо вона вже багато хворіє і пропустила
Я вже отримала попередження від директора 🥹
Яке це відношення до вашої мами має? Нехай вчиться, їй же не обов’язково іхати.
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Обовʼязково. До 16 років тут не можна залишати дитину одну
Психологічка• 26 ноября 2024
автор ,у мене чоловік помер несподівано за тиждень, діагноз вже після смерті поставили , а я не встигла приїхати .так ,йому було кому допомагати ,я допомагала дистанційно, фінансово ,не могла залишити двох своїх з інвалідностями ,він сам забороняв їхати ,увесь час тоді щось прилітало ...але якби я могла повернутися назад в минуле ,я би побула з ним хоча б ще тиждень .а це мама. напевно ,мене зараз тапками закидають за розповідь , але мені все ще це болить(
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляПсихологічка
І у мене таке відчуття(
Я все-таки надістб що все обійдеться і вона Живчик і ходить по відділенні.
Але їй щодня доливають кров
Щось не те ((
Але їй щодня доливають кров
Щось не те ((
Психологічка• 26 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
І у мене таке відчуття(
Але їй щодня доливають кров
Щось не те ((
Але їй щодня доливають кров
Щось не те ((
ну от , моєму теж кров доливали , але було вже запізно.подумайте ,чи зможете потім спокійно жити ,якщо що
Без Баяна
• 26 ноября 2024
Ответ дляПсихологічка
В який діагноз у нього?
Огірок та Помідорчик• 26 ноября 2024
Ви зробите мамі сильно гірше, якщо вона залишиться без ваших грошей на лікування. Оце буде реальна проблема, сидіти поряд і розуміти, що з за тебе вона не отримає належне лікування. Видихніть, побалакайте по телефону і працюйте.
Вилами по воде• 01 декабря 2024
Автор, у всіх є якісь проблеми. В мене, наприклад, немає сестри, а батько помер, всі питання з мамою я вирішую сама. Чоловік в мене є але він вже другий, і йому моя мама чужа людина, як в мені його. Таке життя.