.Апельсинка.• 26 ноября 2024

Чи потрібна страховка для виїзду за кордон. Чехія

Їду на 3 доби. Чи обов´язково купляти страховку? Яку саме потрібно? Можна через інтернет замовити через хотлайн?
Весняний Марафон• 26 ноября 2024
Не нужно. Никогда не проверяли у меня. Та и до этого никогда не делала
Послушная• 26 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Правильно, не нужно. Случится с вами что-то - всего лишь разоритесь
Весняний Марафон• 26 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Это чисто инициатива человеки. Я никогда не делала. На границе ваши страховки никому не нужны
автор .Апельсинка. • 26 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Можна замовити на хотлайн за 250 грн?
Налогообложу• 26 ноября 2024
Ответ для.Апельсинка.
Можна замовити на хотлайн за 250 грн?
Можна, а чому ж ні. Страхуйтесь та їдьте спокійно.
На кордоні не питають. А Вам якщо що спокійніше. Хай не знадобиться.
Малявка ще та• 26 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ну это вам повезло, а знакомой дочка вот так поехала во Францию на несколько дней без страховки и у нее случился приступ аппендицита, денег у нее не было на операцию, ей ее сделали, но заставили оплатить для них баснословную сумму,и сказали из страны не выпустят (правда не знаю пугали или как они собирались это сделать)
Ухахайкина• 26 ноября 2024
Хто ці люди, які не страхують свою власне життя в чужій країні?
Вона ж копійки коштує
Забрала і не сказала• 26 ноября 2024
Тільки страховка в Чехію повинна бути на 60.000 евро , краще зробіть на всяк випадок.
Творческий типаж• 26 ноября 2024
Завжди страхуюсь коли їду закордон, бо якщо що, то ціни космос. У мене до подруги мати приїхала в Німеччину, ще давно. Страховку не мала. І так палець стукнула на нозі, що стати не могла - ну прийшлося їм багато грошей віддати, бо лікар, рентген, перелом. А так би за 300 грн по страховці обійшлося
Надежда наш компас• 26 ноября 2024
В мене чоловік їхав на 1 день в Польщу і то я робила йому страховку. Статися може що завгодно, а потім будем жалкувати, що пожаліли на страховку 200 грн. Кожну страховку, яку купую, думаю, що чудово, якщо не знадобиться. Користувалися страховкою один раз для доньки - 150 € повернула страхова за прийом лікаря і ліки, а страховка коштувала 400 грн. А не дай Боже екстрена госпіталізація, це такі гроші шалені без страховки
Фиона Шрековна• 26 ноября 2024
У нас дочкой была кишечная инфекция в Турции, день стационара в клинике, с приёмами врачей, анализами, капельницами, частной палатой... Даже не хочу представлять сколько бы мне это стоило, если бы не страховка.
Янгол в камуфляжі• 26 ноября 2024
Завжди роблю. Собі оформлюю корпоративну InternationalSOS, дітям - в Оранті.
Ms. Анонимная• 26 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
€1500 примерно
Зато сэкономили 500 грн
Скорая помощь• 27 ноября 2024
Ответ для.Апельсинка.
Можна замовити на хотлайн за 250 грн?
Я зараз живу в Чехії, маю місцеву страховку. Але завжди, коли виїзжаю за межі Чехії , купляю туристичну по Європі. Це невеликі гроші, але так спокійніше. Бувають різні ситуації, і не дай Бог потрапити до Європейських лікарень без страховки.
Ось сьогодні в місцевій групі побачила питання, чоловік транзитом їхав :
Mariia_touragent• 27 ноября 2024
Наявність поліса для подорожі за межі України є обов´язковим згідно Закону України ’Про туризм’.

Страхування може здійснюватись шляхом складання договору страхування безпосередньо між туристом та страховою організацією або за участі суб´єкта туристичної діяльності, що забезпечує страхування туристів на основі відповідної угоди зі страховою організацією.

Правила правилами- не всім вони указ, але! щиросердно рекомендую, якщо вже купуєте поліс, не купуйте ’пустий папірець’ за копійку, візьміть нормальну страховку, у нормальної працюючої страхової, яка буде здатна в разі чого вирішити ваше питання. Вартість поліса навіть з ’дорогих’ є непорівнянною з вартістю путівки, а тим більше з вартістю лікуванням за кордоном за свій кошт. Безпечних всім подорожей!🏖️