Не вмію заміряти• 27 ноября 2024

Тональні Lancome.

Два роки тому купила собі матуючий крем Ланком Ідоль, він пахнув парфумами, мав більш живий фініш(брала на мейк апі). Це знову купила, тільки інший відтінок. І що з ним сталося? Пахне спиртом, лягає як сухий плотний слой пудри, сушать шкіру, лягає плямами. Це так і має бути? Чи я на підробку натрапила?
Нафаня Маня• 27 ноября 2024
Можливо його змінили ,таке буває і не завжди в кращий бік.Я так крем купую,щось оновили,старий формат більше підходить,але і новий нічого.
Путающаяся• 27 ноября 2024
Можливо змінили складники
Малая еще та• 27 ноября 2024
Спробуйте мокрим спонжем наносити
Примарочка• 27 ноября 2024
Де купили ?
Неправильні умови зберігання на складі
Влітку світла не було, і вище 40 градусів температура на складах
Ніхто для них генератори не вмикав
І так вся косметика і парфумерія, а мала зберігатись до 25
автор Не вмію заміряти • 27 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Його оновили, але писали, що він з пребіотиками має бути по складу і більш зволожуючий, але поки що навпаки бачу що сушить
автор Не вмію заміряти • 27 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
Де купили ?
Неправильні умови зберігання на складі
Ніхто для них генератори не вмикав
Мейк Ап
Примарочка• 27 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Мейк Ап
Ну то як би зрозуміло 🤷‍♀️ причину описала
І діло не в підробці
Мальовнича даль• 27 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
У мене був Lancom, просто ідеально, як підібрала, виключно його купувала. Нажаль, донька розбила , він в скляному флаконі був, все хотіла придбати, а тепер вже й сумніваюсь, чи варто, після вашого посту.
Такий ?

https://www.brocard.ua/ua/product/tonalna-osnova-d...
автор Не вмію заміряти • 27 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Такий ?

Так)