побольшомусекретику• 27 ноября 2024

Чи можно в мультипечі варити каші?

Зоряний Шлях• 27 ноября 2024
Думаю, що ні

Бегущаяпо• 27 ноября 2024
В силиконовой форме можно.
Последний вагон• 27 ноября 2024
нет. это не мультиварка
Ингердия• 27 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
нет. это не мультиварка
Это точно. Пойду-ка я-ка поставлю овсянку в мультиварку, чего-то захотелось. Автор, спасибо за вопрос.))
Гуру троллинга• 27 ноября 2024
Найдурніша покупка цього року та мультипіч. Яка там каша, як вона підсушує і піджарює?
Ще й не рівномірно 😤. Але якщо виходу нема, то пробуйте в силіконовій з більшою кількістю води на температурі 100, як кипіння.
КликОЛЬКА• 27 ноября 2024
С ней каши не сваришь
Но штука незаменимая
ВсеПроВсехЗнаю• 27 ноября 2024
Не вийде, у неї функції запікання, а не варіння
КликОЛЬКА• 27 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Температура 100 не закипить.
То температура воздуха
Ліньки гуглить• 27 ноября 2024
Я готувала ліниві голубці ( типу плову) у формі, бо в процесі їх приготування поломилася мультиварка. Якщо дуже потрібно - то пристосуєтесь. Але мультипіч для запікання. Я там готую фрі , запікаю курочку ( філе , ніжки). Мультиварка білш функціональна, але фрі у мультиварці не зробиш

Гуру троллинга• 27 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Температура 100 не закипить.
То температура воздуха
Точно!
При 180 - 200 я б , мабуть, тільки швидкорозварюючу кашу ризикнула б поставити.
Золота орда• 27 ноября 2024
Можна.
Але не на всю родину і з попередньо замоченої крупи.
Донька іноді варить собі, в неї невелика Косорі на 3 (якщо не помиляюсь) літра.