Видящие_помогите• 27 ноября 2024

Отношения Овен с Овном

Впервые мужчина овен.
Я тоже овен. Только я мартовская, а он апрельский.
Очень много схожего у нас, вот вижу в его поведении себя. И знаю, как повести себя, что-бы не обидеть.

Но если верить гороскопу, то отношения не очень.
Я особо то не верю.
Но были отношения с весами, вот идентично, как написано по знакам зодиака.
ДелиВерка• 27 ноября 2024
весы это ужас
кобелина
лжец
нарцисс
ДинамоКит• 27 ноября 2024
Ми з чоловіком овни, різниця в 2 дні між днями народження.
Абсолютно різні люди.
Чоловік ласкаве кошення. А я гімно на палочкі.
Живемо 23 роки
Бритоножка• 27 ноября 2024
Я особо і не вірю... Воно й видно, що не вірите.
Большой секретик• 27 ноября 2024
Як на вулкані🔥
kissulichka• 27 ноября 2024
Бодаться будете и бекать друг на друга
ДелиВерка• 27 ноября 2024
овен вспыльчивый но щедрый и верный правда скучный
а весюк все себе любимому, вам по мелочи, и постоянно будете ловить его на новой бабе
Заместитель Анонима• 27 ноября 2024
Ну які стосунки в двох баранів... головне на одній вузькій кладці не зустрінтесь як будите річку переходити з різних боків
Заместитель Анонима• 27 ноября 2024
Стосунки з Овном....звучить неоднозначно
автор Видящие_помогите • 27 ноября 2024
Ответ дляДелиВерка
весы это ужас
кобелина
лжец
нарцисс
В точку. Ще жадний, все для себе коханого.
Брехун страшний, через це і покинула його
Ananasprotivogaz• 27 ноября 2024
Ответ дляДелиВерка
Капец... С чего вы это взяли?
Голова колгоспу• 27 ноября 2024
Главное не Рыба мужчина,если вы Овен
ДелиВерка• 27 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Капец... С чего вы это взяли?
с личного опыта
ДелиВерка• 27 ноября 2024
Ответ дляВидящие_помогите
єдиний плюс, що красивий, собака
Ну і він це знає і користується цим.
Ananasprotivogaz• 27 ноября 2024
Ответ дляДелиВерка
с личного опыта
Это не от знака зодиака зависит
Вредняжка• 27 ноября 2024
21 рік буде, як ми, два овни, одружилися) Все чудово! Інакше ми б не були разом) Усе це фігня - знаки зодіака
Куратор дебошей• 27 ноября 2024
Обоже, були в мене колись в близькому колі 2 хлопа-Овна, народжені зі мною в один день. Ми всі троє були настільки різні, наскільки різними можуть бути люди, виховані в різних сім´ях та різних умовах. І подружка в мене була, на 2 дні старша, теж Овен, абсолютна не схожа зі мною. Тож не варто звертати увагу на гороскоп як на вирішальний аспект. Так, для розваги хіба
Заздрість то погано• 27 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Абсолютно різні люди.
Живемо 23 роки
А ми з чоловіком тільці, різниця в один день). Загалом є багато спільного, тому й зійшлися. Мій брат і подружка стрільці, народжені одного числа, ну зовсім різні люди, темпераменти. Так що не треба, автор, так вірити гороскопам.
вАлнуюся сильнА• 27 ноября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Главное не Рыба мужчина,если вы Овен
Пщиму?!
Морская свинка• 27 ноября 2024
Ми теж обоє овни. Абсолютно різні 21 рік разом, з них 18 у шлюбі, політ нормальний))) Сваримось, миримось все як у всіх
Царевна_несушка• 27 ноября 2024
Якщо Овни «пропрацьовані»… Не молоденьки. А вже з досвідом. Уміють розмовляти, чути один одного та домовлятися. Це гарний союз.
автор Видящие_помогите • 27 ноября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Пропрацьовані.
37 / 39 років.
Я ще нікого так не розуміла, як його.
Таке враження , що зустрічаюсь сама з собою.
Все що робить і як... Бачу себе.
І я напевно мудріша, знаю, я к мені було б не приємно і не роблю це.
Мила 26• 27 ноября 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Пропрацьовані.
37 / 39 років.
Я ще нікого так не розуміла, як його.
Все що робить і як... Бачу себе.
И как астролог, и из личного опыта скажу, что главное, как ни крути, зависит от самого человека. У каждого знака есть свои плюсы и минусы.
Но мне, как Овну, другой Овен более понятен и близок - оптимизмом, энергичностью, щедростью, лёгкостью на подъём, схожим подходом к решению проблем - вера, что прорвёмся и поиск решения, а не истерики и нытьё.
По ходу общения понимаешь острые углы - что нельзя давить, что он скорее примет правильное решение, если не настаивать, а просто изложить факты. А если психанул, то не подливать масла в огонь и уже очень быстро он угомонится.

Ну а нюансы взаимодействия показывает синастрия, ведь кроме Солнца в натальной карте есть ещё много всего
Удальонка• 27 ноября 2024
Мама и папа такие
Март апрель
Жуть жили , но мать любила фанатела.
Сейчас им по 71 и 76
Не могут вместе жить
Царевна_несушка• 28 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Мама и папа такие
Март апрель
Жуть жили , но мать любила фанатела.
Сейчас им по 71 и 76
Не могут вместе жить
Як варіант… Зустрілися молодими. І бадалися усе життя.
Царевна_несушка• 28 ноября 2024
Автор, бажаю вам гармонійний стосунків. Сама Овен))) Пропрацьований)). Тому я вас розумію)
Удальонка• 28 ноября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Так