Хи хи, ну ну• 27 ноября 2024
Онлайн консультація гінеколога чи є сенс
вчора була у своєї лікарки, до якої ходжу останні 3 роки, але вже не витримала, ну не можу знайти з нею порозуміння, мені не зрозумілі її призначення, вона нормально не пояснює, її мабуть бісять мої питання... Чи є сенс отримати альтернативну думку онлайн, надіславши вчорашні дослідження та ранішні, чи краще швиденько зараз бігти очно до іншого? (але ж ще треба іншого нормального знайти). Порадьте, хто вже брав такі онлайн консультації, будьласка, бо я вже на межі нервового зриву.
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
ми тут анонімно, напишіть куди скинути, моя пошта nt_l@ukr.net
Давайте тут, без прізвище, ви ж під анонімом
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
жесть
В чем жесть? Если вы в ФАПе работаете, то понятно, что не знаете особенностей мойе работы
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Не знаю(
Нам консультанты доктора наук с советчицы не нужны. Мы практикующие врачи
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛгин
Як в анекдоті😁:
По телефону..
- Добрий день. Я хотіла запитати.
- Добрий. Вам консультацію чи пораду?
- А яка різниця?
- Консультація платна, а порада безкоштовна.
- Ну, тоді ’пораду’
- Моя вам порада - запишіться на консультацію.
Якщо для уточнення діагнозу і можливо переназначення лікування потрібний огляд то я б звернулася на очну консультацію до будь-якого іншого лікаря.
Якщо лише оцінити результати аналізів, поставити питання, щоб дізнатися альтернативну думку то онлайн можна. Але якщо після цієї консультації вам всеодно порадять пійти на огляд то буде ’обідно’ за витрачений час і гроші.
По телефону..
- Добрий день. Я хотіла запитати.
- Добрий. Вам консультацію чи пораду?
- А яка різниця?
- Ну, тоді ’пораду’
дякую, так, розумію що краще очно, але до будь-якого лікаря...в мене міоми іноді поліпи вилазять (чи то теж міоми, лікар не може точно встановити), вже багато років. Хожу до лікаря раз на 3 місяці, за останній місяць вже була двічі... я вже не знаю чи можна кожен день узд робити?
Лгин• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Як варіант тут напишіть тему, вкажіть місто, проблему, щоб дівчата розуміли що не по вагітності питання, а саме по лікуванню.
І спитайте, нехай дівчата порадять гінеколога з власного досвіду.
Мэри Попкинс• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Як з великої кількості вибрати гарного гінеколога, щоб довіра до лікаря була, навчіть? Я залякана виходжу від лікаря. В мене довга історія і ходимо по колу... лікар наче не пам’ятає що зі мною робила рік тому.
Та викладайте вже сюди ваші історію
Пешеходик• 27 ноября 2024
Донька за кордоном, брала консультацію онлайн у нашого лікаря, тут. В неї були необхідні аналізи, якраз потрібно було заключення і призначення. Все ок. Потім як , приїжджала , була очно, бо лікар сподобалась.
Конфиденциальность• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Шукайте того, хто займається проблемою цією. Що ви роками ходите?
Може історію треба. Пишіть вже. А то все не так
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
починалось все з поліпів, потім міоми і аденоміоз... дві гістерорезектоскопії вже було... Змінила трьох лікарів за 6 років...ходимо по колу...вже входжу у вік перед менопаузою, хочу якось дотягнути до клімаксу. Шукаю лікаря, але як шукати? Ходити кожен день до різних, робити кожен день узд, бо по іншому ж не видно?
Конфиденциальность• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Гормони, щитовидка, гіпофіз, вага - в нормі?
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
в 2023 здавала гормони щитоподібної- в нормі, пролактин в нормі, інших гормонів тоді не призначали. Призначили тільки зараз фсг лг естрадіол, пролактин щоб прояснити чи вхожу в менопаузу (чекаю відповідного дня циклу щоб здати). По узд щитоподібної є невелики вузли. В грудях є фіброаденома і кісти (можливо зїявились на фоні кок).
гіпофіз - це що повинно було здавати?
зріст 175, вага 67-68
розумію що є якийсь дізбаланс в гормонах, але до кого звертатись?
гіпофіз - це що повинно було здавати?
зріст 175, вага 67-68