Вже декілька днів стан такий. Зверху ніби хтось сів на голову і помірне головокружіння. Заспокійливе повністю не знімає. У кого було? Тиск - верхня межа норми. І трохи вуха закладає. Панікую, коли сильніше крутитьс в голові.
Барбітта• 27 ноября 2024
До лора йдіть. Може бути і дппг( так вроді називається). І вістібулярний неврит.
Освічую темряву• 27 ноября 2024
у мене було 3 дні тому. і раз на рік буває. п*ю бетагистин одразу. прописав невропатолог. це хвороба Меньєра.(тиск сер.вуха).ще шум у вухах може бути,тошнота, сильне головокружіння. знімає симптоми за 3 дні.
Ответ дляОсвічую темряву
і тошнота є(((
Освічую темряву• 27 ноября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
і тошнота є(((
я ж кажу. коли я вперше прийшла з цим до невропатолога- вона призначила 1 міс пити Бетагистин,1 міс Максибрен ( він же Біфрен і є купа аналогів дешевших). по факту Бетагистин знімає на 3 день. Перші 2 дні ходжу п*яна,стеля крутиться. буває раз на рік,Тепер маю лиш Бетагистин в аптечці.
Обнимашкина• 27 ноября 2024
В мене таке вже півроку, періодами. Це жах. Поки толком нічого не знайшли.
Підозри поки залишились на шийний відділ хребта, давно маю проблеми.
Ответ дляОбнимашкина
а які обстеження робили??
Обнимашкина• 27 ноября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
а які обстеження робили??
У стаціонарі робили купу різних аналізів, включно з ендокринними, УЗД, КТ, але з іншого приводу. За цими ж результатами потім нічого не змогли сказати, що впливає саме на ці страшенні головокрутіння та ʼпровалиʼ аж до непритоми. Єдине, то лишилось ретельно обстежитись у невропатолога та вертебролога.
Червона ікорка• 27 ноября 2024
Було, місяць назад попала по скорій в лікарню. Три дні прокапали. Діагноз вістібулярний неврит. Зараз періодично легке головокружіння буває. Проходжу курс масажу. Ніби стає краще. Зі слів лікаря з стаціонару, з такими симптомами багато пацієнток було у неї останній місяць
Обнимашкина• 27 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Вибачте, а що з вами трапилось, що довелося аж швидку викликати? Які симптоми? Питаю не просто з інтересу, маю проблеми, то шукаю так би мовити ʼнапрямокʼ, що ще дообстежити. Бо інколи страшно одній на вулицю виходити.
Червона ікорка• 27 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Головокружіння сильне, тошнота , рвота цілий день ( не могла навіть воду пити), порушення координації руху.
Перш за все мені зробили мрг голови,взяли аналізи, тиск, кардіаграму зробили. Все в межах норми. Які крапельниці ставили - не знаю, не запитувала, бо було не до цього. Але через день вже стало значно краще.
Сусідці по палаті з такими симптомами ще доплер сосудів назначили.
Обнимашкина• 27 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую, в мене була госпіталізація зі схожими симптомами, але абсолютно інший діагноз, теж капали три дні, скоригували стан, за аналізами та обстеженнями все норм, але залишились неврологічні симптоми, які заважають нормально жити. Одужуйте якнайшвидше.
одужуйте, дівчата. Напевно, і я піду до лікаря. Лиш зараз заганяють по обстеженнях... а хто зна чи поставлять правильно діагноз.
Червона ікорка• 27 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А який у вас був діагноз?
Обнимашкина• 27 ноября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
Вам теж найшвидшого одужання! ❤️
Обнимашкина• 27 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
А який у вас був діагноз?
Порушення електролітного балансу. Але там симптоми схоже наклалися один на інший, тому що за таких порушень теж суто неврологічна симптоматика. Стабілізували, серйозних причин не знайшли, тримали на контролі декілька місяців, проте деякі симптоми залишились. Потрібно розбиратись далі.