Ось червона ціна на товар за умови онлайн оплати Універсальною. І ще при умові оплати Універсальною є додаткова знижка 8%. Вірно? Чи та червона ціна і є тих 8%?
Шиворот Навыворот• 27 ноября 2024
Але це не працює, я вже пробувала щось оплатити візою, пише помилку і ціну без знижки за візу
Алина-1240• 27 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Работает оно нормально все🤔
Суцільна зрада• 27 ноября 2024
В Приваті є можливість на цей тиждень обирати собі кешбек чи знижки певні. Їх треба увімкнути в додатку