Успокойся_Успокойся• 27 ноября 2024
Порадьте мультипіч
Прошу порадити мультипіч для сімʼї з 3х осіб, середнього сегменту.
Дякую
Успокойся_Успокойся
• 27 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Philips только взяла день назад. На 2 чаши 9 литров. Бомбяо🤩
Підкажіть будь ласка назву або модель
Снежнакомка• 27 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Підкажіть будь ласка назву або модель
PHILIPS NA351/00
Успокойся_Успокойся
• 27 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ви пробували картоплю фрі, овочі чи смачні виходять? Мʼясо добре пропікається?
Снежнакомка• 27 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Пока котлетки попробовали. Огонь получились.Сверху корочка, а внутри не сухие, сочные
барабанщица• 27 ноября 2024
Ответ дляШалена красуня
Дівчат, підкажіть на дві людини 5л норм буде чи більше брати?
Беріть більший об´єм. Менше покласти в чашу завжди можна, а як якісь гості прийдуть, то потрібно буде дві закладки робити.
Шалена красуня• 27 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
Дякую.
очки_ннадо• 27 ноября 2024
Раджу Сяомі, дуже класна. Можна керувати з телефона, є решітка для гриля.
Дивиться відразу краще 6л. Бо в мене 3.5, то на двох на раз.
У доньки Філіпс, хлопцю батьки подарували, їй моя сподобалась більше.
очки_ннадо• 27 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Що до картоплі фрі, заморожена ідеальна, краще набагато ніж в кафе. Зі звичайної теж не погано, але вона більше як печена виходить.
Крильця дуже подобаються.
Зі свинини найкраще запечені ребра та шашлик. Виходить як з мангалу, тільки запаху диму нема.
Люля кебаб і котлети теж відмінно. Дуже соковиті.
Овочі не пробувала гриль, бо вже кінець сезону був, коли придбали.
Робила оладки з кабачка. Не звично) прикольно, що без жиру
Крильця дуже подобаються.