Единорог_помог• 29 ноября 2024
Шайтан-машина, порекомендуйте
Дівчата, хто є власницею Аерогрилю, порекомендуйте, будь ласка. На сім´ю з 4 людей.
І, якщо можна, одразу напишіть, чи треба щось докуповувати типу паперові чи силіконові якість форми
Велике дякую
Единорог_помог
• 29 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Говорят на 4 ее мало
Все одно хочу
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Все одно хочу
Духовка с конвекцией - тот же принцип
Единорог_помог
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Духовка с конвекцией - тот же принцип
Але мені духовка не потрібна.
у мене є
Гарачий Чокалад• 29 ноября 2024
Те что мультипечи очень компактные, может быть маловато на четверых, хотя смотря какими порциями едите. Есть стеклянные аэрогрили, они гораздо вместительнее и стоят недорого.
Единорог_помог
• 29 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо можна, хоч один приклад☀️
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Але мені духовка не потрібна.
у мене є
В том то и дело…
Посудомойка есть?
Как нефиг делать• 29 ноября 2024
Мультипіч CECOTEC Cecofry Supreme 8000, чаша на 8 л (заявлено). На 4-х вистачає (на 1 раз, якщо, наприклад, картоплю пекти; гомілок курячих штук 10 (не маленьких) в чашу можна вмістити)
Единорог_помог
• 29 ноября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую велике