годовасик• Изменено 27 ноября 2024
Хто купував дитині низькі угги, подіться враженням, будь ласка
Купила сьогодні малій( 6 років). Із приємних плюсів буде зручно і швидко дитині взуватись- роззуватись у школі, але тепер думаю чи не буде сніг в холяву потрапляти при ходьбі🤔 може гетри треба... Поділіться своїм досвідом, будь ласка🙏
Сметчица• 27 ноября 2024
Теж купила угги правда не для школи. То скажіть щоб в сніг не лізла і все.
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ длясою не люблю
у нас не особо и снежные зимы. не парьтесь.
Дякую, заспокоїли
сою не люблю• 27 ноября 2024
Ответ длягодовасик
Дякую, заспокоїли
у меня ботинки свободные вверху, то ничего не попадало. это если шел, и случайно снег зачерпнул.
обычно метет день-два, а потом снег уже растоптан.
ну можно купить свободные джинсы\штаны на флисе, они будут полностью прикрывать сапожки.
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ длясою не люблю
Дякую Вам🌷
В мене теж є низькі ботінки вільні зверху, то я реально якось примудряюсь засипати собі зверху))) певно то в мене така походка)))
Знаю бакси• 27 ноября 2024
Ну если не такие, что как комнатные тапки, а просто не высокие, то нормально.
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ дляСметчица
А в чому дитина ходить в школу? В лосінах? Нічого не попаде
Дякую за коментар. Так, лосіни, джогери, джинси. На мороз є стьобані балонєві штани і лижні( та в лижних певно не буде зручно перевдягатись)
сою не люблю• 27 ноября 2024
у некоторых при грязи штаны сзади чистые, а у некоторых заляпано по самую попу.
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую за підтримку, так, рішки вищі кісточки)
Сметчица• 27 ноября 2024
Ответ длягодовасик
Та як це лижні штани ..в школу???
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ длясою не люблю
Це точно😄😄
годовасик
• 27 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Та як це лижні штани ..в школу???
Ну, от і я думаю, що не варіант.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Та як це лижні штани ..в школу???
а чому б і ні, якщо холодно
Сметчица• 27 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
а чому б і ні, якщо холодно
І в класі сидіти в лижних штанах?
Сметчица• 27 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
а чому б і ні, якщо холодно
Наскільки? Мінус 50? Лижні штани для валяння в снігу
Тётя Хрюша• 04 декабря 2024
Когда на машине возили , то удобно в уггах. А когда пару раз прошлась сама, то сразу купили спортивные высокие ботинки. У нас не бывает сухого снега, у нас грязь и лужи по колено.