Чучало яблуні• 27 ноября 2024
Можно по одному направлению к 2 врачам записаться и попасть?
Направление к лору. Хотелось бы осмотра двух разных врачей, терапевт дал направление одно.
Нельзя по одному номеру записаться к двум?
Пасхальний тролік• 27 ноября 2024
Записатися - так, попасти - ні або сильно підведете лікаря, який не встигне першим завершити прийом за вашим направленням в системі.
Дівка в намисті• 27 ноября 2024
’Перший’ лор може дати вам направлення повторне, з ним можете піти до іншого
Пасхальний тролік• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Тобто це знову до терапевта йти просити направлення?...
Навіщо вам два спеціаліста однакових?
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Лор может Вам дать направление на повторный визит, с ним уже можете пойти к другому лору.
Чучало яблуні
• 27 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Навіщо вам два спеціаліста однакових?
Того шо гайморит, і вже 2 тижні лікування, а не легше((( тільки нові пирскалки виписує, антибіотики вже пропила, толку нема (
Пасхальний тролік• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вам не пропонували стаціонар?
Просто зараз вийде у вас вже 2й і 3й лор
Чучало яблуні
• 27 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вам не пропонували стаціонар?
Ні! Навіть кукушку ні, я питала. Каже вона безтолкова...
Пушап Мі мі• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
І він вам його не дасть
Пасхальний тролік• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Я в принципі теж не люблю її.
Візьміть направлення і сходіть не в звичайну поліклініку, а в якийсь діагностичний центр, консультативну поліклініку при лікарні.
Пасхальний тролік• 27 ноября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
І він вам його не дасть
Якщо добрий, то дасть :)
Пушап Мі мі• 27 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
То обирайте і записуйтеся до лікаря перед тим почитавши про нього відгуки