МастерЮля• сегодня в 07:57
Дівчата, повідомлення від стоматолога,як відповісти,проігнорувати або подякувати
Я була у цього лікаря перший раз ,зробила чистку і одну пломбу,а також зробила кт,вчора йому написала,і така відповідь,це про сукню в якій я на аватарці.
МастерЮля
• сегодня в 08:49
Ответ дляМиссис Буркул
Лікар симпатичний? Чи вас взагалі не цікавлять чоловіки?
Та я його не роздивлялась.
МастерЮля
• сегодня в 08:50
Ответ дляТелепузик
Може він не зрозумів від кого првідомлення, чиє КТ треба подивитись. Так і написав про це.
Моя лікар попросила результати аналізів їй на Вайбер скинути, але вказати ПІБ, тобто від кого. Бо, каже, на аватарці всі такі Королеви, не впізнаєш іноді пацієнта на них.
Може і про вашу сукню на аві так...
Я ж зверху де звикла йому свої дані,фамілію написала
Швидкоруч• сегодня в 08:51
То прийомчик, щоб клієнта не втратити. Примітивний, звичайно, прийом, але на багатьох спрацьовує.
Грибной_Дождик• сегодня в 08:52
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я вчера одному в военном комисариате понравилась, так он хотел меня сфотографировать, он прекрасно осведомлен что я замужем, говорит ну вот мечта женщина, а мечта у человека должна быть, потому что без мечты жизнь не интересна.
Романтик чтоб его😄
То він на вас кредит хоче оформити
Дама_из_рекламы• сегодня в 08:58
помню когда то своему врачу ( не стоматологу писала)
в ответ что то... надо выпить бокал игристого, и хороший секс - лучшее лекарство от всех болезней
Скляна миша• сегодня в 09:04
Ответ дляМастерЮля
Сукня на аватарці у вайбері
Покажіть сукню, обличчя замажте. Аж цікаво) може ви там напівоголена?)
Маргарита и Мастер• сегодня в 09:08
Ответ дляГрибной_Дождик
То він на вас кредит хоче оформити
От зараза такой😂
Конотопська відьма• сегодня в 09:17
Ответ дляМастерЮля
А от лікар вроді непоганий,то як відповісти щоб з кордонами,бо мені це неприємно
Я би написала просто Дякую і далі по справі. Стоматолог до мене теж підкатував. При тому, що зуби в мене погані. 7 коронок він поставив. Дружимо вде 12 років. До іих пір робить комплименти. Але вже не підкатує
МастерЮля
• сегодня в 09:18
Ответ дляСкляна миша
Він потім видалив це повідомлення, так?
Ні
МастерЮля
• сегодня в 09:22
Ответ дляАстоновитесь!
Автор, дійсно, покажіть сукню, без обличчя
Це фото ,я його до речі в минулій темі показувала,як варіант плаття для жінки у віці.
МастерЮля
• сегодня в 09:22
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Покажіть сукню)
Показала,звичайна сукня
МастерЮля
• сегодня в 09:23
Ответ дляСкляна миша
Показала звичайна сукня,блін мені пʼятдесят,яка оголена
празники не помню• сегодня в 09:24
Ответ дляМастерЮля
Какие все перепуганные. Капец. Что вам не приемно, комплименты? Слово дякую теж не знакомо?
МастерЮля
• сегодня в 09:26
Ответ дляпразники не помню
Мені неетично
празники не помню• сегодня в 09:27
Ответ дляМастерЮля
Мені неетично
Зачем вы тогда ходите с платьях? Паранжа в самый раз
Продаю витрішки• сегодня в 09:37
Ответ дляпразники не помню
Врач мог сказать ей о платье на следующем приеме, невзначай. Но в переписке, это выглядит как флирт с его стороны. Немного неэтично себя повел. Тем более если они виделись только на одном приеме. Он с делового этикета сразу переключился на личное. Тем более ответил не сразу, а через время. Рассматривал сидел. Такое себе общение... Некрасиво.
Платье очень красивое, но мог сказать об этом на приеме, пошутить. А в переписке это выглядит как подкат к незнакомому человеку. Как ловелас какой-то.
Может автор голодная и начала бы с ходу с ним флиртовать среди ночи в переписке. Так не делается. Но автор сдержанная.
Продаю витрішки• сегодня в 09:40
Ответ дляпразники не помню
Автор явно не надела это платье для того, чтобы подцепить случайного стоматолога. Просто фото в Вайбере. Это ее личное дело какое там фото. Но доктор не должен был в деловой переписке реагировать на это фото.
Лепетун• сегодня в 09:40
Ответ дляТелепузик
Може і про вашу сукню на аві так...
о, колись так знайома домовлялася про операцію і списувалася з помічницею лікаря. Мали зустрітися в вестибюлі, зайшла, привіталася і стоїть чекає, потім набирає, а біля неї стоїть та, хто потрібна вже хвилин 10. Ніколи б не зрозуміла, що на аватарці та ж сама людина, вона ще й говорила з нею, поки чекала
Ковбой Хагис• сегодня в 09:41
Автор, готуйте батьків, шукайте локацію, обирайте ще одну запаморочливу сукню. Вітаю!
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 09:42
Ответ дляМастерЮля
Ну гарна ж! Він правду сказав.
Удальонка• сегодня в 09:47
У мене те такий лікар, що лікує мене багато років. а в переписці вечно пише, що не пам´ятає мої зуби і тощо
Дружная семейка• сегодня в 10:02
Ответ дляМастерЮля
Сукня на аватарці у вайбері
Ну это значит, что вы его заинтересовали как женщина, что тут ещё думать.
Затишне кубло• сегодня в 10:05
Ответ дляМастерЮля
Сукня на аватарці у вайбері
Просто сукня чи ви в ній?
Астоновитесь!• сегодня в 10:06
Ответ дляМастерЮля
Ну, дійсно, гарна , в сукня , і ви. Лікар також чоловік. Фото привертає увагу і не дивно, що він розглядав. Я би на Вашому місці не відповідала нічого, сприйнявши, як комплімент. А далі- дивіться , що буде з урахуванням того, чи воно вам потрібно
Затишне кубло• сегодня в 10:07
Ответ дляМастерЮля
Ну ви красуня
Дружная семейка• сегодня в 10:09
Ответ дляМастерЮля
И правда красивое платье и думаю вы симпатичная женщина. Ну наверное понравились. То что старше, то такое, сейчас мода на милф