Я вся ваша• 28 ноября 2024
Ваші діти роблять собі татуювання?
Доня надивилася у інтернеті, собі хоче зробити, я її відмовляю.
Декілька років їй подруги у школі малювали хною, а зараз справжню захотіла.
ОбережнаЯ• 28 ноября 2024
у мене син зробив собі обрізання у клініці, задоволений, теж сам захотів.
доня хоче то хай робить.
Ранковий базар• 28 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
доня хоче то хай робить.
як обрізання і тату пов’язанні?
по темі в старшого є багато тату. мені не подобається, але його тіло. його діло
Пліснявілий сир• 28 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
доня хоче то хай робить.
а він вам особисто розказав, шо задоволений? чи як ви про це дізналися?
ОбережнаЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
як обрізання і тату пов’язанні?
ну тема про примхи діточок, хіба ні?
Летюча помилка• 28 ноября 2024
А скільки доні років? Просто цікаво, бо маю сина, поки мовчить про тату.
Я вся ваша
• 28 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
головне мабуть аби ваш син не захотів собі обрізання як у сусідньої порадниці
Мудрецыха мира• 28 ноября 2024
Ні. Не хоче. Хотіла в 10. Награлася з перебивачками на півроку і все. Моя розуміє що то на все життя. Плюс подивилася як видаляють.як це болить і дорого і лишаються шрами і більше не хоче. І ще вона згає, що в неї швидко змінюються смаки.тому це не варіант. Плюс я пояснила, що є ряд професій, де категорично заборонено тату. Хто зна як життя поверне. Через дурість можна втратити шанс. Слава богу, доня має розум і дослухається до порад. Ну і оточення відповідне. 15 років має.
Наприклад, всі подруги вже 10 разів фарбувалися.на головах мочалки..бо хто ж їм дасть гроші на колориста. А моя має довге світле волосся і не думає фарбувати. Хоча хотіла. Тепер вона бачить яке волосся в дівчат і яке в неї
18 мнеУЖЕ• 28 ноября 2024
Один говорит это кошмар, а младший хочет, ему 12, предложила год подождать и подумать надо оно или нет, если не передумает, дам добро, но рисунок будем выбирать вместе
Тихомандражная• 28 ноября 2024
У нас была договорённость, что после 18 лет и только за свой счёт, не потому что я прям против, а просто это ответственный шаг, и дорого. Чтобы зарабатывала, думала. Вообще ей говорила, что в идеале после 21 года выбирай, что хотела бы, так как в те-же 18 ещё мука в голове есть. Сделала в 23, совсем не ту, что хотела изначально. Довольна) у меня у самой татушки есть)
Дверной_Проем• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я взагалі не проти тату, але до 18 мабуть не дозволила би
Засомневаю• 28 ноября 2024
В школі хотіла, тато жартував, що набʼє ремнем безплатно. Зараз їй 22, навіть не згадує про тату.