ЖонДуан• 28 ноября 2024
Навіщо Приватбанку обов´язкова актуалізація даних? Ось таке повідомлення:
Докладальниця• 28 ноября 2024
Там же написано. Плановая идентификация. Это во всех банках. Раз в определённый период идентификация.
Та не реву я• 28 ноября 2024
Они раз в несколько лет данные актуализируют. Я уже раза два или три получала такие
Раздражевская• 28 ноября 2024
Не скажу про приват, но ощад это ещё большее дно. Кинул всех в первый же день, особенно оценили ’заботу’ люди с неподконтрольных. Пройдешь квест от банка, а на финише фига..
ЭмчЭндЭм• 28 ноября 2024
В чому проблема пройти актуалізацію?
В мене зайняло 2 хвилини, не виходячи з дому
Моя улюблена страшко• 28 ноября 2024
Авторе, вивчайте, що таке банківська таємниця, та для яких органів або представників вона розкривається банками в нашій країні. Так, ми не швейцарія, де вся європа колись ховала свої гроші) В нашій країні поняття ’банківська таємниця’ про клієнта, його рахунки та гроші зводиться законодавством нанівець
Аноним Советчик• 28 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Все знаю від і до• 28 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
В чому проблема пройти актуалізацію?
Лично для меня это не проблема, но тоже бесит - не люблю принудиловку.
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Если я поменяю паспорт, то в моих интересах будет занести эту информацию в банк - иначе могут быть проблемы при снятии крупной суммы наличных, открытии-закрытии депозитов или каких-либо оплат через кассу.
Но главный вопрос - зачем им нужен идентификационный код?
Ведь он не меняется у человека в течение жизни.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
Моя улюблена страшко• 28 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
требуют вышестоящие госорганы, указанные в статье по ссылке, которую я привела выше
Вбигудях• 28 ноября 2024
Яка там таємниця. На роботі переводять зарплатню з іншого банку в Приват, так Приват прислав керівництву список співробітників, у яких є картки Привата, з номерами карток. І на зборах оприлюднили. Хотіла людина, чи ні, щоб хтось знав про її рахунки, ніхто не спитав.
Анонимус Я• 28 ноября 2024
Навіщо актуалізовувати дані? Де вказано, що потрібно актуалізовувати дані?
Банк запитує актуалізацію даних, якщо підходить або прострочено строк повторної ідентифікації в банку. Виконується згідно з Законом України ’Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення’).
Інформація про необхідність оновлення та актуалізації даних вказана у п. 4.2.1. Договору про банківське обслуговування фізичних осіб.
Леся Українка• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Найкраща відповідь!
Леся Українка• 28 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
При чому тут банківська таємниця???
Актуалізація даних належить до фінансового моніторингу, який є обов´язковим для всіх клієнтів банківських і фінансових небанківських установ.
Червона ікорка• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Це вимоги НБУ
А як моно відкриває всі рахунки, картки взагалі без доків і відвідувань і актуалізації
Анонимус Я• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Чому без доків?Паспорт ,код потрібно.І актуалізацію я проходила.
Дочка онлайн відкривала,теж скан паспорту,коду,і відповіді на питання по відеозв´язку.
Червона ікорка• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
В моно??
Абсолютно нічого не надавала. Все підтягнути з дії. Я динозавр, моно лише от на вихідних собі зробила.
Анонимус Я• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
В моно??
Як це не давали,якщо підтягнулося з Дії.?
То це ж ви і дали їм доступ до ваших документів.Паспорту і коду.По коду про вас багато що можна дізнатися.
Червона ікорка• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну скан, як ви, не давала, і тим паче відеозвязок...взагалі дичина.
Цифровий світ тепер.
Анонимус Я• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Цифровий світ тепер.
Вони й не потрібні вже були,бо Дія достовірніше джерело ніж скани.
Диви яка я пава!• 28 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
Все данные обо мне у банка есть.
Они так актуальны.
Он не может стать другим!
Какой смысл его актуализировать?🤪
Актуализировалась в ПриватБанке и Райффайзен - нигде ИНН не просили.
В Райфайзен был телефонный разговор с оператором, где мне прочитали мои данные, в том числе ИНН и я должна была подтвердить что все верно.
В ПриватБанке вообще по загранпаспорту авторизировались
Диви яка я пава!• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
В моно??
Муж открывал счёт до дии и тоже и паспорт и ИНН сбрасывал (дела все онлайн)
С дией вообще красота
ЖующаЯКонфету• 29 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Цифровий світ тепер.
Давали раніше. Пригадайте яким чином Ви зареєструвалися в Дії і що цьому передувало.