Как_б_не_так• 28 ноября 2024
Чого я така повернута на здоров´ї дітей, раніше такого не було.
Дивіться почну з початку. Діти здорові, ттт, спортом займаються, гуляють, норм вчаться, підлітки. 12 і 14 років.
Коли були менші, здавала аналізи коли хворіли і коли призначав лікар, сама нічого не здавала, не вишукувала, не читала і все таке.
Потім пішла та мода на щорічні чек апи, коли моїм було десь 7 і 9 років. І мене як підмінили. Я влітку коли канікули , і роблю медогляд в школу ( ще доздаю платно від себе певні аналізи і УЗД), хоча лікар каже що можна і то не здавати, лише Зак і зас. Але я ж розумніша ніж лікарі, бо ж читаю тут форум і фейсбук і здаю все що треба і ні.
Що я здаю двом підліткам:
Зак, зас, біохімія ( ліпідограма, ниркові і печінкові проби), білок загальний, феритин, д3, гормони щитовидки. Ну доньці ще ревмопроби треба раз в 1-2 роки.
+ УЗД внутрішніх органів, щитовидки.
+ Окуліст двічі в рік, бо вони в окулярах
+ Рентген доньці бо сколіоз.
І кожен раз під час цих аналізів та обстежень я дуже хвилююсь, прям дуже, чуть не до якогось зриву, я не можу спілкуватись на роботі з людьми, мене все бісить, боюсь щоб все було добре, щоб не було якигось відхилень.
От влітку все роздавала. Наче все добре, я була спокійна і задоволена. Але тепер мене починає знов тривожити , і здається що варто знов здати аналізи і провести якісь обстеження. Я звичайно не піду, тримаю себе в руках. Але цей стан мене , моїх переживань, мені дуже неподобається.
Хто такий як я переживательний, як ви справляєтесь? Коли ви ходите до лікаря? На які скарги звертаєте увагу, на які не варто звертати увагу?
Що я здаю двом підліткам:
+ УЗД внутрішніх органів, щитовидки.
+ Рентген доньці бо сколіоз.
75В• 28 ноября 2024
Ви якось домовтесь з тією жінкою що про лімфовузли щодня пише, сходіть разом до психіатра. Думаю діагноз і призначення буде ідентичним
Света С Приветом• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Так то одна і та ж.
Тріль підпільний• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Так це одна намахана тітонька
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Її теми тоже читала. Я знаю що то не нормально , я про себе , тому й тут питаю. Чи є хтось що робить дітям чек ап чи нема більше таких?
ПолБатона• 28 ноября 2024
Вдочеріть мене. В мене точно щось знайдете. Поки знайдете, поки вилікуєте - діти спокійно виростуть.
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Жіночка від лімфовузлів змінила стиль?
Це подружки.
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
В мого сина інвалідність але я не божеволію, так як ви двоє. Вам немає чим зайнятись.
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Направте енергію в інше русло.
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Я не вірю що ніхто нічого не здає дітям?
Син здає загальний аналіз крові, раз у місяць. Приймає препарати серйозні. Ви для чого все здаєте? Обслуговуєте свій невроз?
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Я здаю раз в рік, профілактично, але звичайно мій невроз бажає частіше. Я тримаюсь. Просто чек ап раз в рік, але дуже хвилююсь постійно . Не знаю як взяти себе в руки
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
До психіатра, тут немає що знати. Тривожність зашкалює. Господи, як я заздрю таким дурнуватим мамкам, в яких проблем немає а вони колотять на рівному місті. Живуть люди і не розуміють власного щастя і власними руками собі створюють проблеми.
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Ви права , на всі 100. Дурнувата. Не розумію. Вашому синові здоров´я.
Файна пані• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Здаю раз на півроку - моніторю тромбоцити молодшому. У нього аутоімунне захворювання. За призначенням лікаря. Раз на півроку до окуліста - теж за призначенням.
Зуби раз на рік - оце сама. Більше нічого не роблю, нащо.
75В• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Дякую.Просто займіться СОБОЮ.
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Я б також хотіла не робити, але не можу. Колись начитась, що варто, бо не дай Боже щось - краще хворобу на початковій стадії спіймати і все таке, тому й роблю ці обстеження.
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ для75В
Дякую.Просто займіться СОБОЮ.
Такт треба сходити до лікаря, я маю на увазі сама. От знаєте себе не обстежую, зовсім. Лише гінеколог і УЗД по жіночому раз в рік. Кров не здавала років 4-5 собі. Нема скарг і нащо. Зато дітям...огого
Все будет, но потом• 28 ноября 2024
Фух..не дочитала,автор.Мы тоже делаем плановый медосмотр раз в год.Если кто-то из врачей советует,то делаем что-то дополнительно
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А що здаєте планово?
Синиця у спідниці• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ну ще + УЗД серця забула , бо спортом займаються багато
Краще ге узд, а кардиограму. Інформативніше. А так все ок, як має бути
Все будет, но потом• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А що здаєте планово?
Анализы и осмотр где-то у 8-9 врачей,педиатр дает список.К офтальмологу 4-6 раз в год.Вот не понравились анализы крови,пришлось тащиться к гематологу.
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну я лише аналізи та УЗД. Лікар то педіатр і ортопед. Окуліст. Стоматолог. Ніби все.
А що у вас з аналізами було не так, що відразу до гематолога?
Как_б_не_так
• 28 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую. Раз роблю то , інший раз друге. якось так.
Все будет, но потом• 28 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Мне лень рыться,там 2 показателя выше нормы,1 очень низкий.Делали в больнице развернутые анализы и узи сердца.Теперь вот в январе ехать.У нас сейчас тот еще квест к врачу попасть.До войны все в нашей поликлинике были,сейчас по всему городу искать нужно((