Сонячний зайчик• 28 ноября 2024
Реально знайти хорошого психолога за <=1000 грн?
Більше зі свого бюджету поки виділити не можу..Може хтось може когось порадити якщо таке реальне
Хочу працювати над темою залежності від стосунків та сепарації
Гергель Татьяна Психолог• 01 декабря 2024
Доброго дня, я практикуючий психолог, психотерапевт. Консультирую онлайн, вартість 60 хвилин 1000 грн. Пишіть у приватні повідомлення або 098-439-70-30 ( viber)
елена пронина• 19 декабря 2024
У меня ценник сейчас выше,но могу вас взять за тысячу двести. Хотите пишите в личку,дам ссылку на свой аккаунт в интернете ,почитаете где училась,какие методы использую и т.д.