Сонячний зайчик• 28 ноября 2024
Реально знайти хорошого психолога за <=1000 грн?
Більше зі свого бюджету поки виділити не можу..Може хтось може когось порадити якщо таке реальне
Хочу працювати над темою залежності від стосунків та сепарації
Лукава Кішка• 28 ноября 2024
Реально, але я вже сама не знаю, як того психолога шукати. Треба пробувати різних і дивитися хто вам підійде.
НетЕщеНаверное• 28 ноября 2024
Можу порадити, колись давно зверталась 38 097 330 75 87 Тетяна Вікторівна
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляВсе до блиску
мы тут вас бесплатно проработаем, что случилось?
Зараз з хлопцем у стосунках. Іде третій рік. Дуже сваримося із нічого, коли разом проводимо час. Я б хотіла до себе трохи іншого ставлення. Але він мій найкращий друг і я відчуваю, що любить мене, коли треба - допоможе, коли хворію - турбується. Живемо окремо, він хоче зїжджатися, я - ні. Не можу наважитися завершити ці стосунки, бо люблю його і боюся що буде дуже тяжко без нього. Боюся, буду жаліти. Але водночас взагалі не бачу спільного майбутнього. За ці три роки стали дуже різними. От і в цьому зависнутому стані не відчуваю взагалі ніякої радості від життя і мучу його заодно
Жена миллионера• 28 ноября 2024
За гроші ’на психолога’ краще купіть собі класні обновки, сходіть в салон - і вперед, в нове життя! Ваш кінь здох, навіщо Ви його тягнете? Дітей немає, спільної власності немає, навіщо ви гаєте свій час, якщо не хочете бути з цією людиною? Відріжте.
АнтиТроль• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А що маєте на увазі під іншим ставленням?
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Чого сваритесь? Боїтесь починати відносини щоб не було боляче?
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
проблема в тому, що я не впевнена, що хочу завершити ці стосунки і тому мені потрібен психолог(за моєю версією)
АнтиТроль• 28 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
А потом в обновках будет бегать от каждого, как только появятся первые непонимания
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
раніше були квіти кожних два тижні, якісь дрібні приємні подарунки, більше турботи і маленької романтики
за руки трималися, більше ніжної тактильності було
пробували про це говорити, але він ніби і старається, але не так як мені потрібно в ті моменти
Жена миллионера• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Можливо, саме в вашому випадку психолог і потрібен, раз відчуваєте цю необхідність. Особисто в мене до них дуже критичне ставлення, для мене виявились ні про що. Хоча вірю, що, можливо, комусь і допомагають.
АнтиТроль• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так що змінилось?
А як потрібно? Запит до хлопця або тата?
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
боюся закінчити старі і зрозуміти, що помилилася
боюся, що не зможу бути самою без хлопця, а заміна точно буде такою як він
сваримося за будь-яку дрібницю, ми обоє дуже вперті і складно домовитися про щось. у мене друзі в більшості хлопці і працюю в чоловічому колективі, то він цим часто дуже переймається і ходить дується, коли розповідаю якісь робочі історії. Каже що йому неприємно
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я з початку розуміла що він ревнує. Бо ви не його. Ви 3 роки кружите, але стабільності ніякої у нього. Він пропонує з´їжджатися, ви така голову в пісок. А як він дівчину знайде за місяць, будете ревнувати, ви? Чи ви така на двох стільцях хочете всидіти?
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Так що змінилось?
пропало бажання робити приємні речі один для одного
я намагалася від себе ініціатором виступати, але так виходить, що бажання лише в мене. говоримо про це, він має інший погляд на стосунки, бо постійно так не може бути і приходить сурова буденність..
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я б радила з´їхатись і деякий час пожити разом. Якщо все справді погано, то зрозумієте і потім не будете жаліти.
Це може бути тимчасова криза.
В мене така була двічі.
Це може бути тимчасова криза.
В мене така була двічі.
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Квіти кожні 2 тижні, а для чого, це не екологічно. Що з сексом?
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Цей етап ви вже пройшли. Він не триває вічно
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
я не проти якщо буде без квітів, але хотілося би відчувати від нього якісь маленькі знаки уваги, відчувати, що він хоче робити мені приємно
секс раз в тиждень-два, він завжди або втомлений через роботу, або дуже багато справ, або ще щось
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
просто життя так склалося, що робота, яку роблю технічна і там мало жінок
стосовно з´їжджатися, то я поки не пройшла фазу повної сепарації від батьків і мені хотілося би її завершити(це ще один мій запит до психолога). я боюся разом жити і боюся обов´язків
а стабільності ніякої, можливо ви праві, бо я справді не його
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Мало сексу. Чого він втомлений, скільки йому років? Ви хочете закоханості, але цей період пройшов, вам вірно написали, а в інший ви не хочете переходити. Ви чужі по суті. Спробуйте пожити, по типу дайте йому якийсь шанс три місяці разом. Може вам сподобається.
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Які у вас можуть бути обов´язки, пов´язують руки ноги? Все будете робити разом, це дуже зближує. Головне не спішіть з вагітністю.
забиякина• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Вам он не нужен.
Сонячний зайчик
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
йому 24
з сексом проблеми почалися рік тому, до того було все ок. якось одразу і в стосунках почали віддалятися, і сварки з*явилися. але я намагаюся на нього не давити в тому плані і поважати бажання, тому поки так
дякую вам дуже за пораду, можливо дійсно варто наважитися пожити разом і одразу буде видно чи вийде з цих стосунків щось
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
йому 24
Давайте. Але до сексу придивіться, не ясно чого це так рідко
Мрію про космос• 28 ноября 2024
можна звичайно, але це буде не дуже досвідчений спеціаліст.
Тому що коли є досвід і результати роботи потік клієнтів збільшується, і єдиний спосіб це регулювати - підвищення вартості консультацій.
А що таке?• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Это нормально, что со временем нежности становится меньше. Конфетно-букетный период длится не длится долго.
Фима Собак• 28 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А про що саме ви боїтеся пожаліти?
Оце так цабе• 29 ноября 2024
Маю досвід співпраці з Валентиною, мені дуже сподобалось і допомогло, ось посилання на її фейсбук сторінку. Щодо цін - потрібно уточняти актуальні, але було менше 1000 грн