Директор Пляжу• 28 ноября 2024
Прополіс
Чоловік хресної мами має пасіку. Зараз сезон вірусів, хресна радить спробувати прополіс для імунітету дітям. Їм 10 і 13 років.
Не алергіки, бджолині продукти їдять і пилок і мед, з цим про них немає.
Хочу спробувати прополіс. Думаю гірше не буде, а вдруг вбереже від вірусів різних.
Хто пробував і має якісь відгуки про настоянку прополісу? Як давати? Як довго? Як часто?
Та_все_ок_будет• 28 ноября 2024
спробуйте. гірше не буде, але й ефекту не очікуйте. хіба шо плацебо
Сорока-ворона• 28 ноября 2024
Я мед також їм, а от на прополіс в мене страшенна алергія. На укуси бджіл точно немає у дітей алергії? Якщо не знаєте, то краще не давати. У моєї сестри,наприклад немає, а в мене є.
Директор Пляжу
• 28 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ні я колись пробувала давати кілька крапель тиждень два, потім забувала.
Тому алергії точно нема
Сорока-ворона• 28 ноября 2024
А взагалі не розумію навіщо, навіть якщо немає алергії, це дуже агресивний компонент. Навіщо стимулювати імунітет? Краще погуляйте з ними на вулиці.
Сорока-ворона• 28 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Тому алергії точно нема
Вже давно багато чого було сказано про профілактику імунітету. Я вважаю,що якщо у людини немає імунних захворювань, то це зайве. Краще не лізти в організм з сокирою.
Я в дамках• 28 ноября 2024
Ми ’тримаємо’ їм хронічний тонзіліт. Полощемо горло. Як тільки припиняємо, за тиждень- півтори жахливі пробки, запах, починвє на суглоби давати..
І більше не допомогло нічого, взагалі. Ні антибіотики, ні-чо-го. Лікар здивувався, але сказав робити. Бо коли є полоскання, ситуація із горлом більш-менш. Ну і паралельно закалювання те ж. Поки разом із лікарем сподіваємося що імунітет передавить. Поки 6 років на такій терапії. Зараз підліток. Видалення хочемо уникнути.
Тому щодо такого способу - враження позитивні. Щодо пити... мені здається, погано не має бути, але я би сходила до лікаря про всяк випадок порадитися
Директор Пляжу
• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Дякую.
А вот недавно• 28 ноября 2024
Муж сделал себе настойку, пьет. Эффекта я пока не заметила, болеем одинаково.
Баба_Воля• 28 ноября 2024
Когда был ковид, меня спас прополис, если бы не настойка, кто знает, чем бы закончилось.
Личко Невеличке• 28 ноября 2024
Покупаю постоянно настойку и в порошке. Дома это маст хев. От ран, порезов, укусов, ингаляции, горло полощем. Но покупаю в аптеках. О домашнем не знаю ничего.