Ангелок з ріжками• Изменено 28 ноября 2024
Партнерські пологи
Коли і з якою метою в Україні ввели обов´язкову здачу аналізу на ВІЛ для чоловіків, які планують партнерські пологи? Чи це передбачено законодавством, і чи можна відмовитися від цього аналізу? Бо 4 пологових відмовилися підписати обмінку на партнерські пологи.
Ангелок з ріжками
• 29 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Рожала в 2023. Муж сделал флюорографию, но её даже не посмотрели... Про ВИЛ не слышала, не было таких требований. А благотворительный внесок требуют? Вы оплатили? Не это ли является причиной каких-то дополнительных анализов?
Ніхто ніяких внесків не просив.
Ангелок з ріжками
• 29 ноября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А де флюшку візьмете? На ВЛК на ВІЛ не перевіряють?
Флюшку зробив як був у відпустці
Влк було ще 27 міс тому
Роза в вазі• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ніхто ніяких внесків не просив.
А у нас без этого обменку не подписывают.
Великий сатирик• 29 ноября 2024
У меня муж и мазок с горла/носа сдавал на золотистый стафилококк и флюрографию
Вообще проблему не вижу, это безопасность
Обнимашкина• 29 ноября 2024
в мене чоловік на ВІЛ здавав ще при постановці на облік, лікар дала тоді ще направлення, а в пологовий потім потрібна була тільки флюрографія
Ангелок з ріжками
• 30 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
У нас в пологових не має внесків, все безкоштовно навіть епідуралка
Роза в вазі• 30 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Повезло. Знакомая просила - не укололи