Луковая• сегодня в 00:42

Діти змагання обстріли

Ви маєте стальні нерви щоб відпустити дитину на змагання в інше місто? Коли виїзд наприклад , в 3 ночі аби добратись до міста де змагання, вся команда і декілька декілька батьків ,(ну ви зрозуміли в кого діти постійно на конкурсах) . А ракети будуть о 4 ранку ,як ви мамочки це робите? У мене наче дежавю, щороку така штука в дні змагання. Я вся на нервах.
Снежнакомка• сегодня в 00:49
Ого, ну Вы крепкий орешек. Ну ребёнок же там не один, их много, и в сопровождении.
Автопортрет нурофена• сегодня в 01:04
Звісно це ризик, але хіба дома 100% безпечно? Прикиньте де буде +- о 4 ранку дитина і вирішуйте. Якщо на тому відрізку дороги зазвичай якісь ’пригоди’, то нафіг ті змагання. Якщо там зазвичай спокійно, то мабуть можна пускати. Але вирішувати вам
KROX@• сегодня в 07:13
Відпускаємо. Діти і з Запоріжжя, і з Сум приїжджають. А вони там живуть і тренуються
dulenok• сегодня в 09:13
В Днепр ездили из Харькова частенько